اپ‌استور ویندوز فون ۳۰۰ هزار تایی شد

اپ‌استور ویندوز فون ۳۰۰ هزار تایی شد

همکاران سیستم- مایکروسافت اعلام کرده است تعداد نرم‌افزارهای همراه موجود در اپ‌استور ویندوز فون این شرکت در عرض یک سال دو برابر شده و به عدد ۳۰۰ هزار رسیده است.
به گزارش وب‌سایت theinquirer، تعداد نرم‌افزارهای اپ‌استور ویندوز فون مایکروسافت اخیراً به ۳۰۰ هزار عدد رسیده است. این بدان معنا است که تعداد نرم‌افزارهایی که در این اپ‌استور در دسترس کاربران ابزارهای تحت ویندوز فون قرار دارد در عرض یک سال دو برابر شده است. گرچه این رقم در مقایسه با نرم‌افزارهای همراه موجود در اپ‌استورهای گوگل و اپل ناچیز است، اما مایکروسافت ادعا کرده است روزانه صدها نرم‌افزار به این اپ‌استور اضافه می‌شود. تعداد نرم‌افزارهای موجود در اپ‌استورهای این دو شرکت از مرز یک میلیون گذشته است، اما دو سالی است این رقم نسبتاً ثابت مانده است.

تعداد نرم‌افزارهای سازگار با سیستم عامل ویندوز فون در حالی به ۳۰۰ هزار تا رسیده است که در بهار گذشته این رقم فقط ۱۳۰ هزار نرم‌افزار گزارش شده بود. مایکروسافت همچنین اعلام کرده است آمار دانلود این نرم‌افزارها به ۲۵۰ میلیون بار رسیده است. این شرکت در ماه فوریه نیز اعلام کرده بود هر کدام از کاربران ویندوز فون به طور متوسط ۵۰ نرم‌افزار همراه را برای استفاده شخصی خود دانلود کرده‌اند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *