اپل و سیسکو برای بیمه سایبری به سازمان‌ها تخفیف می‌دهند

همکاران سیستم- دو شرکت اپل و سیسکو از آغاز همکاری‌های جدیدی با شرکت بیمه‌گذار Allianz و شرکت ارزیابی خطر Aon خبر دادند تا از این طریق در بیمه‌های سایبری برای کسب و کارهایی که زیرمجموعه هر دو شرکت هستند، تخفیف لحاظ کنند.
به گزارش وب‌سایت Zdnet؛ کمپانی‌های مذکور در نظر دارند این فرصت را برای سازمان‌ها به وجود آورند تا به صورت کارآمدتر و با هزینه کمتر روشی را برای مدیریت خطرات سایبری از جمله تهدیدهای باج‌افزاری و بدافزاری در اختیار بگیرند و به صورت یکپارچه فناوری‌های امنیتی، دستگاه‌های ایمن، تخصص‌های امنیت سایبری و بیمه سایبری را به کار برند.


سازمان‌هایی که می‌توانند از این طرح برای تخفیف در بیمه‌های سایبری بهره‌مند شوند می‌بایست پلتفرم Ransomware Defense و برخی دستگاه‌های خاص اپل را در اختیار داشته باشند.
پلتفرم سیسکو سیستم‌های امنیتی ویژه پست الکترونیکی، حفاظت از پایانه‌ها، و سیستم‌های مسدودسازی سایت‌های اینترنتی آلوده را شامل می‌شود. در این میان اپل اعلام کرده است که تمام سخت‌افزارها، نرم‌افزارها و خدمات مبتنی بر سیستم عامل iOS که به صورت کامل ایمن‌سازی و رمزگذاری شده‌اند در این طرح قرار می‌گیرند.