اپل در ۱۸ ماه ۲۴ شرکت خرید

اپل در ۱۸ ماه ۲۴ شرکت خرید

همکاران سیستم- اخبار رسیده حاکی از آن است که اپل برای توسعه اهداف خود یک شرکت کوچک‌تر را خریداری کرده است. اما امروز مشخص شد که در دوره زمانی کوتاه چندین شرکت را زیرمجموعه خود قرار داده است بر همین اساس «تیم کوک» (Tim Cook) مدیرعامل این شرکت تایید کرد که اپل طی ۱۸ ماه گذشته ۲۴ شرکت را در زمینه‌های مختلف خریداری کرده است.
به گزارش وب‌سایت slashgear، کوک در این باره گفت: «این مسئله نشان می‌دهد که ما به دنبال شرکت‌های مختلف می‌گردیم تا آن‌ها را شکار کنیم.»
مدیرعامل اپل در ادامه صحبت‌های خود گفت که این مسئله جزء اهداف اپل نبوده است تا در زمینه خرید شرکت‌های مختلف رکورد ثبت کند یا بیشترین پول نقد را در این زمینه بپردازد. اما ما با این کار می‌خواهیم به شرکتی تبدیل شویم که محصولاتمان در جهان بالا‌ترین کیفیت را داشته باشند.
علاوه بر این، کوک اظهار داشت که شما از هم‌اکنون می‌توانید اطمینان داشته باشد که ما به این قبیل خرید‌ها باز هم ادامه می‌دهیم.
بسیاری از این خریدهای بزرگ طی چند ماه گذشته تا اندازه‌ای تایید شدند و تعدادی از این شرکت‌ها که تحت مدیریت اپل درآمدند در زمینه دستگاه‌ها و فناوری‌های پوشیدنی فعالیت می‌کردند.

شرکت اپل هنوز نخستین ساعت مچی هوشمند خود را تولید نکرده است و رسانه‌های خبری فعلا آن را با نام iWatch می‌شناسند. اما با خریدهای که اپل در طول یک سال گذشته انجام داده است، گفته می‌شود که تولید این محصول فقط به شایعات منتشر شده از سوی رسانه‌های خبری محدود نمی‌شود و این شرکت بزرگ فناوری برای تولید نهایی آن گام‌های بلندتری برداشته است.
به نظر می‌رسد که اپل طی یک سال گذشته تعدادی شرکت خریداری کرده است و در مورد نیمی از آن‌ها هیچ منبعی خبری منتشر نکرده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *