اپل بهترین خدمات پس از فروش رایانه را ارائه می‌دهد

اپل بهترین خدمات پس از فروش رایانه را ارائه می‌دهد

همکاران سیستم- بر اساس گزارش جدید منتشر شده از سوی مرکز Consumer Reports، اپل نسبت به دیگر تولیدکنندگان رایانه‌های شخصی پشتیبانی بهتری را از رایانه‌های فروخته شده انجام می‌دهد.
به گزارش وبسایت theinquirer در بررسی جدید برای مشخص شدن بهترین خدمات پشتیبانی،  ۳۲۰۰ آمریکایی که رایانه شخصی خریداری کرده بودند حضور داشتند و نتایج نهایی نشان داد که حمایت‌های آنلاین و تلفنی اپل از خریداران در ۸۰ درصد موارد مشکلات کاربران را حل کرده است. در مقایسه با اپل، برای بیشتر تولیدکنندگان رایانه‌های شخصی مبتنی بر ویندوز شانس کاربران برای حل مشکل خود به صورت آنلاین یا تلفنی ۵۰-۵۰ بوده است.
در حوزه سیستم عامل ویندوز دو شرکت Lenovo و Dell بهترین خدمات پس از فروش را در سراسر جهان ارائه می‌دهند و در ۶۱ درصد موارد مشکل کاربران خود را حل می‌کنند.
همچنین سیستم Genius Bar اپل به عنوان بهترین گزینه برای کاربران MacBook انتخاب شد تا به کمک آن بتوانند مشکلات خود را حل کنند. زیرا در بیشتر مواقع کلیه خدمات مربوط به این سیستم به صورت رایگان در اختیار کاربران اپل قرار گرفت.
به طور کلی شرکت اپل ۹۰ روز به صورت رایگان خدمات پشتیبانی تلفنی و آنلاین خود را در اختیار کاربران می‌گذارد که این دوره زمانی برای کاربران ویندوزی یک سال برآورد شده است.