اپلیکیشن Office مایکروسافت هوشمندتر می‌شود

اپلیکیشن Office مایکروسافت هوشمندتر می‌شود

همکاران سیستم-شرکت مایکروسافت قصد دارد به جای آنکه قابلیت‌های قوی‌تر را به اپلیکیشن Office اضافه کند، ابزار موبایلی مربوط به مجموعه نرم‌افزاری خود را هوشمند‌تر کند.

 به گزارش وبسایت Zdnet، گفته می‌شود نرم‌افزار Word به زودی ابزارهای جدید تحقیقاتی و ویرایشی در اختیار می‌گیرد و یک ابزار بصری در آینده نزدیک به PowerPoint اضافه خواهد شد. 

ابزار Word Researcher به گونه‌ای ساخته شده است که در درجه اول برای تحقیقات دانشگاهی دانشجویان کاربردهای خود را نمایان می‌کند. این ابزار به کاربران امکان می‌دهد از طریق قابلیت‌های جست‌وجو و استنادی، محتوای معتبر برای خود ایجاد کنند.

محققان همچنین سیستم  Bing Knowledge Graph مایکروسافت که با نام Satori هم شناخته می‌شود را مورد استفاده قرار می‌دهند تا بتوانند دریابند که یک مقاله تحقیقاتی تا چه اندازه معتبر و ارزشمند است.

شرکت مایکروسافت همچنین در نظر دارد قابلیت‌های ابزار Research خود را تقویت کند و برای این کار، اطلاعات مربوط به مراکز علمی و پزشکی و همچنین دایره‌المعارف‌های معروف، مراکز داده تاریخی و … را مورد استفاده قرار دهد. ابزار Research مایکروسافت در قالب یک سرویس ویژه مورد استفاده قرار می‌گیرد تا محتوای مورد نیاز کاربران را به صورت به‌روز شده در اختیار آنها بگذارد.

شرکت مایکروسافت طی چند سال گذشته روی پروژه‌ای کار کرد تا بتواند سیستم جست‌وجوگر اینترنتی Bing را با مجموعه نرم‌افزاری Office ادام کند. در نتیجه این تلاش‌ها هم‌اکنون قابلیت Bingify برای سرویس Outlook ارایه شده است.