اپراتور استرالیایی Telstra خدمات ابری خود را توسعه می‌دهد

اپراتور استرالیایی Telstra خدمات ابری خود را توسعه می‌دهد

همکاران سیستم – تلسترا (Telstra) بزرگترین شرکت رسانه‌ای و مخابراتی استرالیا به تازگی و با هدف تقویت خدمات ابری خود اقدام به خرید شرکت Readify کرده است. 

تلسترا ارائه‌دهنده‌ی طیف وسیعی از خدمات مخابراتی، داده‌ای، خدمات پرداخت، سرگرمی و موبایل است. به گزارش وب‌سایت ZDNet، ارزش این معامله اعلام نشده است.

از Readify به عنوان یکی از بهترین توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های نرم‌افزاری مایکروسافت در جهان یاد می‌شود و این شرکت به خاطر راه حل‌های نرم‌افزاری‌اش تاکنون چندین جایزه از مایکروسافت دریافت کرده است

بر اساس این گزارش، Readify حدود ۲۰۰ کارمند دارد که از این تعداد، ۱۶۰ نفر آنها برنامه‌نویس هستند. Michelle Bendschneider یکی از مدیران ارشد تلسترا، با اشاره به اهمیت اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارها در امور تجاری و نیز شهرت جهانی Readify که ناشی از راه حل‌های نوآورانه نرم‌‎افزاری آن است، گفت: Readify یک سری خدمات توسعه اپلیکیشن و تحلیل داده تولید خواهد کرد که با ظرافت، تکمیل‌کننده خدمات فعلی Kloud است. 

تلسترا به طور مداوم در حال توسعه سرویس‌های ابری و شبکه‌ای خود است و بر همین اساس چند ماه پیش، کمپانی استرالیایی Kloud را با پرداخت ۴۰ میلیون دلار خریداری و به خود ضمیمه نمود. Kloud به بیش از ۸۰ شرکت و نهاد دولتی، سرویس‌های حرفه‌ای و مدیریت شده عرضه می‌کند. 

گفتنی است تلسترا در راستای تقویت خدمات خود تا کنون شرکت‌های متعددی را خریداری نموده که از آن جمله می‌توان از شرکت ارتباطی North Shore Connections (خریداری شده در اوت سال ۲۰۱۳)، O۲ Networks (خریداری شده در ژانویه ۲۰۱۴)، Bridgepoint (خریداری شده در اکتبر ۲۰۱۴) و استارت‌آپ ابری – امنیتی vArmour (خریداری شده در می ۲۰۱۶) نام برد.