اوراکل پلت‏فرمی شبیه یوتیوب برای کسب و کارها عرضه کرد

اوراکل پلت‏فرمی شبیه یوتیوب برای کسب و کارهاعرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت اوراکل خدمات ابری جدیدی برای کسب و کارها راه‏‌اندازی کرده است که مدیران و کسب و کارها از طریق آن خواهند توانست ویدئوهای آموزشی خود را به اشتراک بگذارند.
به گزارش وب‏سایت techtarget، شرکت اوراکل پلت‏فرم ابری جدیدی در حوزه مدیریت خدمات آموزشی کسب و کارها عرضه کرده است که قرار است یوتیوب کسب و کارها باشد. این محصول جدید که سیستم مدیریت آموزش کسب و کارها نام گرفته است بخشی از راهکارهای ابری شرکت اوراکل در حوزه مدیریت سرمایه‏‌های انسانی (HCM) است.
این پلت‏فرم به کارکنان کسب و کارها اجازه می‌‏دهد در زمینه‌‏‏ای که در آن تخصص و تجربه کافی دارند، محتواهایی در قالب ویدئو و یا فایل‏‌های متنی تولید کنند و آنها را در میان سایر کارکنان کسب و کارها به اشتراک بگذارند و از نظرات و بازخوردهای آنها باخبر شوند.
یکی از قابلیت‏‌های این پلت‏فرم این است که دارای یک «موتور توصیه» است. این موتور از الگوریتمی برخوردار است که به کمک آن می‏‌تواند محتواهای آموزشی مختلفی را به کاربران توصیه کند. موتور توصیه این کار را بر اساس بیش از ۱۰۰ توانمندی و قابلیت‏‌های کاری که از سوی کاربران اعلام شده است، انجام می‏‌دهد.
بر اساس این گزارش، ویدئوهایی که قرار است در این پلت‏فرم به اشتراک گذاشته شوند باید متناسب با سرعت اینترنت در شبکه‏‌های ۳G، ۴G و WiFi باشد. اوراکل زیرساخت‏‌های نرم‌‏افزاری خاصی هم برای این پلت‏فرم پیش‌‏بینی کرده است تا کاربران از طریق ابزارهای مختلف قادر باشند ویدئوها و فایل‏‌های آموزشی مورد نظر خود را به اشتراک بگذارند.