اوراکل و فوجیتسو خدمات ابری مشترک ارایه می‌کنند

اوراکل و فوجیتسو خدمات ابری مشترک ارایه می‌کنند

همکاران سیستم- دو شرکت اوراکل و فوجیتسو از آغاز همکاری‌های جدیدی خبر دادند تا به موجب آن راهکارهای پردازش ابری مخصوص سازمان‌ها را ارایه دهند.

به گزارش وبسایت Zdnet، اوایل هفته جاری این دو شرکت بزرگ اعلام کردند خدمات Cloud Application و Platform با زیرمجموعه‌های آنها از جمله Database Cloud Service و Human Capital Management (HCM) Cloud اوراکل مبتنی بر مراکز داده فوجیتسو در کشور ژاپن ارایه می‌شوند.

به عنوان بخشی از قرارداد منعقد شده بین این دو شرکت، فوجیتسو موظف شده است راهکارهای پردازش ابری اوراکل را به مشتریان سازمانی خود در ژاپن و دیگر کشورها ارایه دهد.

راهکارهای پردازش ابری اوراکل در مراکز داده فوجیتسو مورد پشتیبانی قرار می‌گیرند و در کنار خدمات پردازش ابری شرکت K5 نیز به عنوان پلتفرم ابری سازمانی برای پشتیبانی از OpenStack، VMware و Bare Metal مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نخستین اپلیکیشن پردازش ابری اوراکل که بر اساس این قرارداد همکاری در اختیار مشتریان فوجیتسو قرار می‌گیرد Oracle HCM نام دارد.

«شینگو کاگاوا» مدیر کسب و کار خدمات دیجیتال و مرکز فناوری فوجیتسو گفت:‌‌ «ما در شرکت فوجیتسو انتقال دیجیتال فعالیت‌های مشتریان خود را مورد پشیتبانی قرار می‌دهیم و به بهینه‌سازی سیستم‌های مشتری و رشد کسب و کار آنها کمک می‌کنیم. این فرآیند با توسعه پلتفرم سازمانی دیجیتالی MetaArc صورت می‌گیرد.»

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *