اوراکل وارد بازار ابزارهای موبایلی سازمانی شد

اوراکل وارد بازار ابزارهای موبایلی سازمانی شد

همکاران سیستم- شرکت اوراکل با عرضه ابزار جدید خود به‌طور رسمی وارد بازار راهکارهای مدیریت دستگاه‌های موبایلی سازمانی شد که این روزها از محبوبیت زیادی برخوردار است.
به گزارش وب سایت datamation، این شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای سازمانی محصول جدید خود را با نام Oracle Mobile Security و در قالب مجموعه‌ای از ابزارها معرفی کرد که در راستای محصولات کنونی اوراکل در حوزه هویت و کنترل دسترسی ارتقا یافته است و به سازمان‌ها در جهت اجرای سیاست‌های استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی شخصی در محل کار(BYOD) کمک می‌کند تا بتوانند ضمن دنبال کردن این فرآیند، اطلاعات خود را ایمن نگه دارند.
مجموعه نرم‌افزاری Oracle Mobile Security Suite با ارایه سیستم کنترلی روی همه بخش‌ها، نگرانی‌های مربوط به ناامنی اطلاعات به‌اشتراک گذاشته شده در سرویس‌هایی مانند Dropbox ،Gmail و دیگر خدمات مبتنی بر فضای پردازش ابری را کاهش می‌دهد.
این ابزار جدید یک فضای کاری موبایلی ایمن را ارایه می‌دهد تا بدون هرگونه نگرانی از ابزارها و داده‌های سازمانی روی دستگاه‌های الکترونیکی همراه استفاده شود. تکنیک موجود در این ابزار نه تنها به مراکز IT در سازمان‌ها امکان می‌دهد تا اطلاعات خود محافظت کنند، بلکه از حریم شخصی کاربران نیز پشتیبانی می‌کند.
شرکت اوراکل ادعا می‌کند که در این مجموعه نرم‌افزاری موبایلی بر “ابزارها به صورت کاربر- محور” تاکید داشته و به کمک آن مدیریت کافی و ایمن برای دستگاه‌های موبایلی در فضای کاری را فراهم کرده است.