ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

اوراکل در حال تولید راهکار جامعی در حوزه بازاریابی است

اوراکل در حال تولید راهکار جامعی در حوزه بازاریابی است

همکاران سیستم- شرکت اوراکل پس از خرید چندین شرکت صاحب نرم‏ افزار بازاریابی حالا در حال طراحی یک راهکار جامع در این حوزه است.
به گزارش وب‏ سایت computerworld، شرکت اوراکل پس از اینکه چند میلیارد دلاری را صرف خرید شرکت‌های عرضه‏ کننده نرم ‏افزارهای بازاریابی کرد، حالا در حال تولید یک راهکار جامع در این زمینه است. اوراکل قصد دارد با عرضه یک راهکار بازاریابی مستقل با شرکت‌هایی مثل سیلزفورس و مایکروسافت رقابت کند. این شرکت در سال گذشته شرکت‌های الوکوئا، کامپدیوم و رسپونسیس را که نرم ‏افزارهایی در حوزه اتوماسیون بازاریابی، بازاریابی محتوا و کمپین‌های بازاریابی تولید می‌‏کردند، خریداری کرد.
جان استتیک، معاون بخش محصولات الوکوئا گفته است تیم‌های محصولات این شرکت‏‌ها هم ‏اکنون در تلاشند چرخه‌های عرضه همه محصولات خود را بر حسب دوره‌های سه ماهه با هم هماهنگ کنند. وی همچنین گفته است قرارداد خرید کامپدیوم قطعی شده است و نرم ‏افزار این شرکت نیز به خانواده راهکارهای بازاریابی تحت پردازش ابری اوراکل افزوده شده است. اوراکل نیز در حال عرضه نسخه‌های به ‏روزشده ‏ای از ابزارهای شرکت الوکوئا است که از پشتیبانی زبانی قوی‏‌تر برخوردار هستند و تحلیل‏گرهای جدیدی به آن‌ها افزوده شده است که به بازاریاب‏‌ها کمک می‌‏کند درک بهتری از نحوه عملکرد کمپین بازاریابی خود داشته باشند.
استتیک گفته است شرکت اوراکل در تلاش است تا یکپارچه‏ سازی بین راهکارهای بازاریابی تحت پردازش ابری را با دیگر منابع داده یا نرم ‏افزارهای کسب و کار سهولت بخشد. وی همچنین مدعی شده است ابزارهای بازاریابی اوراکل می‌‏تواند شرکت‌های کاربر را به جامع‏‌ترین بینش‏‌ها در خصوص مشتریان و ویژگی‏‌ها و رفتار آن‌ها مجهز کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *