اوراکل برای سازمان‌های دولتی راهکارهای جدید CRM عرضه می‌کند

اوراکل برای سازمان‌های دولتی راهکارهای جدید CRM عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت اوراکل اعلام کرده است که مجموعه نرم افزاری جدیدی را در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) عرضه کرده است که شرکت‌ها و سازمان‌های بخش دولتی با استفاده از آن می‌توانند در برابر تحولات اقتصادی و اجتماعی و تغییر سیاست‌ها واکنش موثرتری از خود نشان دهند.

اوراکل گفته است که شرکت‌ها و سازمان‌های بخش دولتی به کمک این مجموعه نرم افزاری می‌توانند سیستم ارائه خدمات شهروندی خود را بهبود بخشند و کارایی فرایندهای قانونگذاری خود را نیز افزایش دهند و در عین حال هزینه‌های خود را نیز پایین نگه دارند.

این مجموعه نرم افزاری که Siebel CRM Public Sector ۸. ۲. ۲ نام دارد، بخشی از پلت‌فرم iGovernment است. شرکت اوراکل این پلت‌فرم را برای عملیات نوآورانه، منسجم و هوشمندی طراحی کرده تا نهاد‌ها و سازمان‌های دولتی به کمک آن بتوانند زیرساخت‌های خود در حوزه فناوری اطلاعات را به روز کنند، سیستم خدمات خود را ارتقا بخشند و کارایی و شفافیت عملیات و فعالیت‌های خود را نیز افزایش دهند.

سازمان‌های بخش دولتی از قبیل سازمان‌های مالیاتی، قضایی، تامین اجتماعی و غیره با استفاده از این راهکار‌ها می‌توانند فعالیت‌های مدیریتی خود را به شیوه انعطاف پذیر‌تر، سریع‌تر و کم هزینه‌تر انجام دهند.

هم اکنون راهکارهای نرم افزاری شرکت اوراکل در بسیاری از سازمان‌های دولتی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و در بین متصدیان اطلاعاتی این سازمان‌ها نیز طرفداران زیادی دارد.

اوراکل در بیانیه خود به نقل اظهارات یکی از مقامات پلیس کشور فنلاند پرداخته و از زبان او نوشته است: «ما مجموعه نرم افزاری Siebel CRM Public Sector ۸. ۲. ۲ و راهکارهای خودکار اوراکل در زمینه سیاستگذاری را مبنای کار خود قرار داده‌ایم و با استفاده از آن، زنجیره قضایی منسجمی را تشکیل داده‌ایم که اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق آن گردآوری می‌کنیم. این کار باعث می‌شود فعالیت‌های مربوط به پیشگیری از جرایم را با سهولت انجام دهیم، پرونده‌های جرم و جنایت را بهتر مدیریت کنیم و با دیگر نهادهای مسئول همکاری بهتری داشته باشیم. مجموعه نرم افزاری جدید شرکت اوراکل ابزار مدیریتی خاصی به افسران ما می‌دهد که به کمک آن می‌توانند مطمئن شوند که در هر پرونده همه رویه‌های قانونی و قضایی به دقت طی شده است، تغییرات صورت گرفته در قوانین به سرعت در عمل انجام شده است و هزینه نگهداری این نرم افزار‌ها نیز پایین است.»