اوراکل با عرضه Fusion CRM گام تازه‌ای در بازار مدیریت ارتباط با مشتری برداشت

اوراکل با عرضه Fusion CRM گام تازه‌ای در بازار مدیریت ارتباط با مشتری برداشت

همکاران سیستم- بازار مدیریت ارتباط با مشتری این ماه با ورود محصول مبتنی بر پردازش ابری Fusion CRM اوراکل پر جنب و جوش‌تر شد. اما این حرکت چه تاثیری بر مشتریان Siebel، محصول فعلی مدیریت ارتباط با مشتری اوراکل دارد؟

  لری الیسون، مدیرعامل اوراکل درباره این محصول جدید گفت:« ‌Fusion CRM اوراکل پایه مجموعه جدید Public cloud اوراکل به شمار می رود. Public cloud اوراکل اوراکل هم «پلتفرم به عنوان خدمات» و هم «اپلیکیشن به عنوان خدمات» است. این مجموعه مبتنی بر استانداردهای صنعتی است و از قابلیت‌های همکاری با سایر سیستم‌های مبتنی بر پردازش ابری مرکز داده‌های مستقر در محل پشتیبانی می‌کند.»

 اوراکل ادعا می‌کند که این محصول جدید بر روی تمامی برنامه‌های کاربردی نوشته شده با زبان جاوا اجرا می‌شود.

 یکی از اهداف اصلی تلاش برای توسعه برنامه‌های کاربردی Fusion، وارد کردن بهترین ایده‌ها، ویژگی‌های معماری و شیوه‌های کسب و کار از برنامه‌های کاربردی قدیمی در این مجموعه جدید است.

 الکساندر هانسل، مربی فنی سیبل و یکی از مشاوران اوراکل می‌گوید: ‌مشتریان سیبل سه گزینه برای انتخاب دارند: همچنان از برنامه‌های کاربردی قدیمی خود استفاده کنند و آنها را به کامل‌ترین نسخه سیبل که‌‌ همان نسخه ۸٫۱٫۱ است ارتقا دهند؛ برنامه‌های کاربردی فعلی خود را با قابلیت‌های جدید Fusion بهبود بخشند و یا از برنامه‌های کاربردی قدیمی صرف نظر کرده و وارد دنیای جدید Fusion شوند. ‪

 یکی از مزایایی که به فروش این مجموعه جدید اوراکل کمک می کند، می‌تواند این باشد که‌‌ همان میان‌افزارهای Fusion که در سیستم‌های قبلی مستقر در سازمان اوراکل فروخته می‌شد برای سیستم‌های مبتنی بر پردازش ابری اوارکل هم به کار می‌رود. به علاوه اینکه مدل برنامه نویسی برای Oracle Public Cloud،‌‌ همان استانداردهای مبتنی بر زبان جاوا، BPEL و خدمات وب است.

 بی‌تردید  کارشناسان فناوری اطلاعات، این سازگاری در معماری را تحسین خواهند کرد، چرا که این محصول جدید، انتقال برنامه‌های کاربردی جاوای مستقر در سازمان را به پردازش ابری آسان می‌کند.

 

Enterpriseappstoday

 

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *