انتخاب IBM به عنوان بر‌ترین تولیدکننده نرم‌افزارهای سازمانی اجتماعی جهان برای چهارمین سال متوالی

انتخاب IBM به عنوان بر‌ترین تولیدکننده نرم‌افزارهای سازمانی اجتماعی جهان برای چهارمین سال متوالی

همکاران سیستم- شرکت IBM با انتشار گزارشی اعلام کرد که مرکز تحقیقاتی IDC آن را به عنوان بر‌ترین تولیدکننده نرم‌افزارهای تجاری اجتماعی برگزیده است.
به گزارش وب سایت eweek، در این گزارش توضیح داده شده است که برای چهارمین سال متوالی مرکز تحقیقاتی IDC رتبه نخست لیست بهترین شرکت‌های جهان برای تولید نرم افزارهای اجتماعی سازمانی را به IBM اختصاص داده است.
به گفته IDC، ‌ بازار جهانی نرم‌افزارهای اجتماعی سازمانی در سال ۲۰۱۲ ارزشی بالغ بر یک میلیارد دلار داشته است که این رقم نسبت به سال ۲۰۱۱ میلادی رشد ۲۵ درصدی را نشان می‌دهد.
 «آلیستیر رینای» (Alistair Rennie) مدیر مرکز ابزارهای تجاری اجتماعی IBM در بیانیه‌ای گفت: «شرکت‌های تجاری این روز‌ها در عصر اجتماعی فعالیت می‌کنند که در این فضا نوآوری، سرعت و تجربه متفاوت کاربران لازم و ضروری به‌نظر می‌رسد. پلتفورم تجاری اجتماعی ما این فرآیند انتقال را با سرعت بالاتری انجام می‌دهد و به ایجاد تغییراتی که بزرگان این صنعت روی آن کار می‌کنند، کمک می‌کند».
شرکت IBM اظهار داشت که سازگاری با شبکه‌های اجتماعی همچنان بین سازمان‌ها رو به افزایش است و در همین راستا شرکت‌های تجاری تلاش می‌کنند فعالیت‌های خود را به یک سازمان هوشمند‌تر انتقال دهند که بتواند از نیروی کار جهانی بهره ببرد و تجربیات کاربران در این عرصه را تغییر دهد.
بزرگ‌ترین مشتریان IBM برای برنامه‌های سازمانی اجتماعی شامل Prudential Insurance، Fluor Corporation، Lowes Home Improvement، LeasePlan و Electrolux می‌شوند.