امیدواری سیلزفورس برای دستیابی به درآمد سالانه ۱۰ میلیارد دلاری افزایش یافت

امیدواری سیلزفورس برای دستیابی به درآمد سالانه ۱۰ میلیارد دلاری افزایش یافت

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس، بزرگترین عرضه‏‌کننده راهکارهای ابری مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) از  عملکرد قوی خود در سه ماهه اول سال مالی ۲۰۱۶ خبر داده است.
به گزارش وب‏سایت Forbes، شرکت سیلزفورس در سه ماهه اول سال مالی ۲۰۱۶ خود بیش از ۱.۵ میلیارد دلار درآمد داشته است که این رقم ۲۳ درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل است. پیش از این انتظار می‌‏رفت این شرکت یک رشد درآمدی حداکثر ۲۱ درصدی را در این دوره تجربه کند.
موفقیت سیلزفورس در این دوره باعث شده است امیدواری این شرکت برای دستیابی به یک درآمد سالانه ۱۰ میلیارد دلاری افزایش یابد. پیش‌‏بینی می‏‌شود درآمد سیلزفورس در سال مالی ۲۰۱۶ به بیش از ۶ میلیارد دلار برسد. تحلیل‏گران نیز پیش‌‏بینی می‏‌کنند تحقق درآمد سالانه ۱۰ میلیارد دلاری برای این شرکت در میان مدت امکان‏‌پذیر است.
بر اساس این گزارش، تمام بخش‌‏های درآمدی شرکت سیلزفورس در این دوره سه ماهه رشد قابل توجهی داشته است. درآمدهای حاصل از بخش محصولات و خدمات Sales Cloud این شرکت ۹ درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل بوده است. پیش‏‌بینی می‏شود این بخش در سال حدود ۲.۵ میلیارد دلار درآمد برای سیلزفورس به ارمغان بیاورد. سه بخش دیگر از جمله بخش خدمات تحلیلی Analytics Cloud نیز در این دوره رشدی حدود ۳۰ درصد داشته‌‏اند.
شرکت سیلزفورس در این دوره همچنین شاهد کاهش برخی هزینه‏‌های خود مثل هزینه بازاریابی، هزینه‏‌های امور اجرایی و غیره بوده است.