امسال حقوق متخصصان نرم افزارهای دینامیک مایکروسافت افزایش می‌یابد

همکاران سیستم- برآوردهای یک شرکت پژوهشی نشان می‌دهد متخصصان مجموعه نرم افزارهای مایکروسافت دینامیک (Dynamics) در سال جاری میلادی شاهد افزایش حقوق و دستمزد خود خواهند بود. به گزارش وب سایت itworld، شرکت نیگل فرانک اینترنشنال که در زمینه استخدام و کاریابی برای متخصصان نرم افزارهای دینامیک مایکروسافت تخصص دارد، با انجام پیمایشی در بین بیش از ۱۰ هزار نفر از متخصصان این نرم افزار‌ها دریافته است که کسانی که به صورت تمام وقت با نرم افزارهای دینامیک کار می‌کنند شاهد افزایش ۱۴ درصدی حقوق خود در سال جاری میلادی خواهند بود. نرم افزارهای دینامیک مجموعه‌ای از راهکارهای کسب و کار مثل حسابداری، راهکارهای برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) و راهکار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است که از سوی شرکت مایکروسافت عرضه شده است.
بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته، متخصصان نرم افزارهای دینامیک‌ ای ایکس (AX) و دینامیک ان‌ ای و (NAV) که هر دو از راهکارهای برنامه ریزی منابع سازمانی هستند، امسال به ترتیب ۱۴۸ هزار و ۱۱۵ هزار دلار درآمد خواهند داشت. حقوق متخصصان نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری دینامیک نیز ۱۴۴ هزار دلار پیش بینی شده است. متخصصان این نرم افزار‌ها هم که به صورت آزاد و روزمزد کار می‌کنند، روزانه ۱۱۰۰ دلار درآمد خواهند داشت.
این پیمایش همچنین نشان داده است که بخش قابل توجهی از متخصصان نرم افزارهای دینامیک مایکروسافت از حقوق و وضعیت توسعه آموزشی شغل خود ناراضی هستند. در این نظرسنجی ۳۰ درصد از پاسخگویان در این زمینه ابراز نارضایتی کرده‌اند. بیش از ۴۸ درصد نیز گفته‌اند از درآمد خود راضی هستند. ۵. ۸ درصد نیز گفته‌اند از درآمد خود بسیار راضی هستند.
شرکت کنندگان در این نظرسنجی از کشورهای آمریکا، بریتانیا، کانادا و آلمان نیز به عنوان مناسب‌ترین گزینه‌ها برای کارهای مرتبط با نرم افزارهای دینامیک مایکروسافت یاد کرده‌اند.