ال جی اریکسون یک راهکار جدید یکپارچه مدیریت ارتباطات تجاری عرضه می‌کند

ال جی اریکسون یک راهکار جدید یکپارچه مدیریت ارتباطات تجاری عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت ال جی اریکسون در آمریکا از عرضه راهکار نرم افزاری جدیدی خبر داده است که کسب و کارهای کوچک و متوسط با استفاده از آن می‌توانند سیستم ارتباطی خود را بهتر مدیریت کنند.

به گزارش وب سایت eweek راهکار نرم افزاری ال جی اریکسون در واقع پلت‌فرمی است که شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر به کمک آن می‌توانند کار صورت بندی مرکزی و کنترل دستگاه‌های ارتباطی خود را، از دور و نزدیک، سهولت بخشند. این پلت فرم که iPECMS-MG نام گرفته است امکان یکپارچه سازی فرایندهای ارتباطی مختلفی مثل کنفرانس‌های ویدوئی و صوتی را برای کاربران فراهم می‌کند.

پلت‌فرم جدید ال جی اریکسون به شرکت‌های کاربر اجازه می‌دهد بتوانند شبکه‌ای متشکل از ۲۵ دستگاه ارتباطی را تشکیل و ارتباط میان آن‌ها را مدیریت کنند. این پلت‌فرم جدید را می‌توان با دیگر محصولات صوتی و ویدئویی این شرکت ترکیب کرد و یک سیستم ارتباطات تجاری یکپارچه ویژه را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط به وجود آورد.

ال جی اریکسون اعلام کرده است پلت فرم جدید خود را بر مبنای مهم‌ترین اولویت‌های کسب و کارهای کوچک و متوسط یعنی کاربری آسان، انعطاف پذیری، کارایی و احساس مسئولیت در قبال محیط زیست طراحی کرده است. این شرکت همچنین ادعا کرده است که این ابزار قابل ارتقا است و به کمک آن می‌توان از فناوری‌های ارتباطی مختلفی مثل موبایل، اینترنت و غیره استفاده کرد.

شرکت ال جی اریکسون که در سال ۲۰۰۵ با همکاری مشترک شرکت کره‌ای ال جی و شرکت سوئدی اریکسون تاسیس شد، در زمینه طراحی و تولید تجهیزات ارتباطی فعالیت می‌کند. شرکت کره‌ای ال جی مسئولیت توزیع و بازاریابی محصولات این شرکت را برعهده دارد.