ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

ال جی اریکسون یک راهکار جدید یکپارچه مدیریت ارتباطات تجاری عرضه می‌کند

ال جی اریکسون یک راهکار جدید یکپارچه مدیریت ارتباطات تجاری عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت ال جی اریکسون در آمریکا از عرضه راهکار نرم افزاری جدیدی خبر داده است که کسب و کارهای کوچک و متوسط با استفاده از آن می‌توانند سیستم ارتباطی خود را بهتر مدیریت کنند.

به گزارش وب سایت eweek راهکار نرم افزاری ال جی اریکسون در واقع پلت‌فرمی است که شرکت‌ها و سازمان‌های کاربر به کمک آن می‌توانند کار صورت بندی مرکزی و کنترل دستگاه‌های ارتباطی خود را، از دور و نزدیک، سهولت بخشند. این پلت فرم که iPECMS-MG نام گرفته است امکان یکپارچه سازی فرایندهای ارتباطی مختلفی مثل کنفرانس‌های ویدوئی و صوتی را برای کاربران فراهم می‌کند.

پلت‌فرم جدید ال جی اریکسون به شرکت‌های کاربر اجازه می‌دهد بتوانند شبکه‌ای متشکل از ۲۵ دستگاه ارتباطی را تشکیل و ارتباط میان آن‌ها را مدیریت کنند. این پلت‌فرم جدید را می‌توان با دیگر محصولات صوتی و ویدئویی این شرکت ترکیب کرد و یک سیستم ارتباطات تجاری یکپارچه ویژه را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط به وجود آورد.

ال جی اریکسون اعلام کرده است پلت فرم جدید خود را بر مبنای مهم‌ترین اولویت‌های کسب و کارهای کوچک و متوسط یعنی کاربری آسان، انعطاف پذیری، کارایی و احساس مسئولیت در قبال محیط زیست طراحی کرده است. این شرکت همچنین ادعا کرده است که این ابزار قابل ارتقا است و به کمک آن می‌توان از فناوری‌های ارتباطی مختلفی مثل موبایل، اینترنت و غیره استفاده کرد.

شرکت ال جی اریکسون که در سال ۲۰۰۵ با همکاری مشترک شرکت کره‌ای ال جی و شرکت سوئدی اریکسون تاسیس شد، در زمینه طراحی و تولید تجهیزات ارتباطی فعالیت می‌کند. شرکت کره‌ای ال جی مسئولیت توزیع و بازاریابی محصولات این شرکت را برعهده دارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *