افزایش ۷۵ هزار پوندی هزینه سازمان‌های کوچک با قانون جدید اتحادیه اروپا

افزایش ۷۵ هزار پوندی هزینه سازمان‌های کوچک با قانون جدید اتحادیه اروپا

همکاران سیستم- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی «فدراسیون کسب‌وکارهای کوچک» (FSB) و «سازمان بانک‌های بریتانیا» (BBA)، قوانین جدید اتحادیه اروپا برای حفاظت هرچه بیشتر از اطلاعات باعث خواهد شد تا سازمان‌های کوچک سالانه هزینه‌ای بالغ بر ۷۵ هزار پوند بپردازند.
به گزارش وب‌سایت news.techworld، این دو مرکز اعلام کردند که قوانین جدید برای ایمنی اطلاعات که در تاریخ ششم دسامبر ۲۰۱۳ توسط وزرای داخلی و قضایی اروپا مورد بررسی قرار گرفته است، «پتانسیل لازم برای تحمیل بار مالی اضافی بر شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک» را دارا است.
علاوه بر پیش‌نویس‌های کنونی این طرح که توسط کمیته آزادی‌های مدنی، امور قضایی و امور داخلی وابسته به اتحادیه اروپا مطرح شده است، شرکت‌های کوچک که دست‌کم ۵ هزار مشتری دارند می‌بایست یک مدیر ویژه برای محافظت از اطلاعات خود استخدام کنند که این مدیر سالانه‌ هزینه‌ای بالغ بر ۶۴ هزار پوند را به سازمان تحمیل می‌کند.
آن‌ها همچنین مجبورند یک سیستم ارزیابی حفاظت از اطلاعات را نیز در اختیار بگیرند که این سیستم به‌طور میانگین سالانه ۱۱۲۰۰ پوند هزینه دربر دارد و هر دو سال یکبار باید به‌طور کلی مورد بررسی‌های انطباقی قرار گیرد.
 «فدراسیون کسب‌وکارهای کوچک» بر اساس بررسی‌های خود به این نتیجه رسیده است که یک‌پنجم سازمان‌های کوچک معادل ۱۹ درصد آن‌ها بر این باورند که طرح ارایه شده از سوی اتحادیه اروپا برای حفاظت از اطلاعات سنگین‌ترین قوانین ارایه شده سازمانی محسوب می‌شود که باید با آن تطابق و هماهنگی برقرار کنند.
این مرکز توضیح داد: «پیش‌نویس این طرح که توسط پارلمان اروپا ارایه شده است، باعث می‌شود که شرایط برای بسیاری از کسب‌وکار‌ها بد‌تر شود».
 «جان آلان» (John Allan) مدیر ملی «فدراسیون کسب‌وکارهای کوچک» در این خصوص گفت: «اگر شما یک سازمان کوچک باشید که در لیست نامه‌های شما ۴۵۰۰ مشتری وجود داشته باشد، باید نگران آن باشید که در هر سال هزینه‌ای معادل ۷۵ هزار پوند به مجموع هزینه‌های شما افزوده می‌شود تا با این اتفاق بتوانید با قوانین مخصوص حفاظت از اطلاعات تطابق پیدا کنید».