استقبال دولت انگلیس از توسعه خدمات ابری آمازون در این کشور

استقبال دولت انگلیس از توسعه خدمات ابری آمازون در این کشور

همکاران سیستم – شرکت آمازون قصد دارد خدمات ابری خود را در انگلیس توسعه دهد. این تصمیم با استقبال گرم لندن روبرو شده است.
به گزارش وبسایت theinquirer، بر این اساس، آمازون سرویس پردازش ابری خود موسوم به AWS را در یکی دیگر از ناحیه‌های انگلیس توسعه می‌دهد. به گزارش وب سایت اینکوایرر، عملیات توسعه که انتظار می‌رود تا پایان سال ۲۱۰۶ نهایی شود، بهبود وضعیت خدمات AWS در دوبلین و فرانکفورت را به دنبال خواهد داشت.
بنا به گفته کارشناسان، این امر تاثیر مثبتی بر مشتریان ابری آمازون در انگلیس از خود برجای خواهد گذاشت که از آن جمله می‌توان به افزایش سرعت در ارائه خدمات اشاره کرد.
لیام ماکسول (Liam Maxwell) مدیر ارشد فناوری در دولت انگلیس، با استقبال از تصمیم آمازون گفت این فوق‌العاده است که ببینیم AWS، سرویس‌های ابری تجاری از مراکز داده داخل انگلیس ارائه خواهد کرد. این امر نه تنها به معنای سرمایه‌گذاری کلان در اقتصاد انگلیس است، بلکه باعث ایجاد رقابت سالم‌تر و بروز نوآوری در بازار مرکز داه انگلیس خواهد شد. وی افزود: این خبر خوبی برای دولت بریتانیاست.
جف بار (Jeff Barr) یکی از عناصر کلیدی AWS در یک پست وبلاگی گفت ما همیشه بر این باوریم که شما باید بر داده‌های ذخیره شده خود و این که اطلاعات‌تان در کجا پردازش می‌شود، بتوانید به طول کامل کنترل داشته باشید.