استقبال از طرح شرکت سیلزفورس برای استفاده از فناوری‌های پوشیدنی در دنیای کسب و کارها

استقبال از طرح شرکت سیلزفورس برای استفاده از فناوری‌های پوشیدنی در دنیای کسب و کارها

همکاران سیستم- شرکت سیلزفورس اعلام کرده است ابزاری که چندی پیش برای طراحی نرم‌افزارهای سازگار با فناوری‌های پوشیدنی عرضه کرده است، مورد استقبال مشتریان و شرکای این شرکت قرار گرفته است.به گزارش وب‌سایت pcworld، شرکت سیلزفورس چند ماه پیش ابزار جدیدی به نام «Wear» عرضه کرد که توسعه‌دهندگان نرم‌افزار به کمک آن می‌توانند اپ‌های قابل نصب بر روی فناوری‌های پوشیدنی را طراحی کنند. سیلزفورس حالا اعلام کرده است این راهکار مورد استقبال مشتریان و شرکای این شرکت قرار گرفته است.

شرکت سیلزفورس این فناوری را به کمک شرکایی مثل گوگل، فیلیپس، سامسونگ و فیت بیت طراحی کرده است. بنا بر اعلام سیلزفورس در چند ماه گذشته شرکت‌های دیگری مثل نیو اپسون، جاوبون، متا و چند شرکت به جمع این شرکت‌ها پیوسته‌اند و گفته‌اند از آن حمایت خواهند کرد.

دانیل دیبو، معاون ارشد بخش فناوری‌های نوظهور در شرکت سیلزفورس درباره اهمیت فناوری‌های پوشیدنی در دنیای کسب و کارها گفته است فناوری‌های پوشیدنی در حال حاضر بیشتر برای استفاده‌های شخصی و مصرفی ساخته می‌شود اما شرکت سیلزفورس قصد دارد از قابلیت‌های این فناوری برای کسب و کارها نیز استفاده کند. قرار است برخی شرکت‌ها نیز در طراحی اپ‌های سازگار با این فناوری به شرکت سیلزفورس کمک کنند. شرکت APX-Labs اخیراً نرم‌افزاری طراحی کرده است که بر روی عینک هوشمند گوگل قابل نصب است و از آن می‌توان در حوزه خدمات میدانی کسب و کارها استفاده کرد. شرکت ClickSoftware نیز نرم‌افزار جدیدی در این حوزه عرضه کرده است که بر روی ساعت‌های هوشمند قابل نصب است و کارکنان کسب و کارها به کمک آن می‌توانند برنامه شیفت‌های خود را مدیریت کنند.