استفاده از اپلیکیشن‌های سازمانی در تیمز مایکروسافت ممکن شد

مایکروسافت تصمیم دارد قابلیت ادغام اپلیکیشن‌های محبوب محل کار مانند Asana را به جلسات آنلاینی که در پلتفرم همکاری و ارتباطی تیمز برگزار می‌شود، اضافه کند. جلسات برگزار شده در نرم افزار تیمز پیش از این به گفت‌وگوهای داخلی و کانال‌های ارتباطی محدود می‌شود. با این وجود کاربران هم اکنون می‌توانند 20 اپلیکیشن جدید را در جلسات کاری خود مورد استفاده قرار دهند. به عنوان مثال، شما می‌توانید حین برگزاری جلسه مجازی در نرم افزار تیمز، پیرامون پروژه‌های تعریف شده در اپلیکیشن Asana گفت‌وگو کنید یا به صورت همزمان آن را اصلاح کنید.
شرکت مایکروسافت در این خصوص توضیح داد که در فروشگاه اینترنتی مربوطه که با نام Teams App Store شناخته می‌شود کاربران هم اکنون می‌توانند بیش از 700 اپلیکیشن سازمانی موجود را مورد استفاده قرار دهند.
مایکروسافت همچنین سیستم Power Platform را نیز در این زمینه توسعه داد تا بر این اساس ابزارهایی کم کد برای ساخت و استقرار اپلیکیشن‌ها، روبات‌های گفت‌وگو و فضاهای گردش کاری در پلتفرم ارتباطی تیمز در دسترس باشند.
اپلکییشن Power Apps مخصوص تیمز یک استودیوی سازنده است که در آن کاربران می‌توانند داده‌ها و ارتباطات خود را مدیریت کنند و همچنین رابط‌های اپلیکیشن را ایجاد یا اصلاح کنند.

منبع: theverge