استراتژی‌های مدیرعامل IBM پس از ادغام با Red Hat

همکاران سیستم – «جینی رامتی» مدیرعامل IBM در آخرین صحبت‌های خود اعلام کرد اضافه شدن Red Hat به زیرمجموعه‌های این شرکت هزینه‌های مالی این شرکت را جبران می‌کند، آنها را قادر می‌سازد بهتر از قبل مشتریان خود در عرصه خدمات پردازش ابری را مورد هدف قرار دهند و در نهایت این اتفاقات رشد هرچه بیشتر IBM را باعث می‌شود.

خانم رامتی در کنفرانس سالانه سرمایه‌گذاران Investor Briefing 2019 که با میزبانی IBM برگزار شد موضوع اصلی صحبت‌های خود را به خرید شرکت Red Hat اختصاص داد. رامتی و دیگر مدیران ارشد این کمپانی صاحبنام از جمله «جیم وایتهورست» مدیرعامل Red Hat در مورد گام‌های استراتژیک این دو شرکت برای حرکت‌های پیش‌رو توضیح دادند.

در این کنفرانس بخش اعظم صحبت‌های مطرح شده روی نحوه جمع‌آوری داده‌ها، گزارش کار فناوری هوش مصنوعی و استفاده از خدمات پردازش ابری چندگانه در کنار هم متمرکز شد. رامتی در این خصوص گفت: «هنوز 80 درصد سازمان‌ها می‌بایست فعالیت‌های خود را به فضای ابری چندگانه انتقال دهند». شرکت IBM از این بخش به عنوان حرکت دوم در عرصه خدمات ابری یاد می‌کند.

صحبت‌های خانم رامتی در سطح بالا مطرح شد و به صورت ویژه به آنچه که کاربران می‌خواهند در جریان انتقال اپلیکیشن‌های سازمانی و برنامه‌های مهم به فضای ابری در اختیار داشته باشند توجه کرد. رامتی در این باره توضیح داد: «خدمات ابری چندگانه مقصد نهایی محسوب می شود. زیرا شما می‌توانید برنامه‌های مورد نظر خود رابه صورت مدولار تنظیم کنید».

منبع: zdnet