اریکسون برای اپراتورهای خاورمیانه راهکار مدیریت ارتباط با مشتری عرضه کرد

اریکسون برای اپراتورهای خاورمیانه راهکار مدیریت ارتباط با مشتری عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت اریکسون از عرضه راهکار مدیریت ارتباط با مشتری برای اپراتورهای فعال در صنعت ارتباطات راه دور آسیا خبر داده است.
به گزارش وب سایت ameinfo، شرکت اریکسون محصول جدیدی با نام اریکسون تله‌کام سی آر‌ ام را عرضه کرده که با نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و مدیریت صورت‌حساب‌ها یکپارچه شده است. این محصول در واقع نتیجه همکاری راهبردی شرکت‌های اریکسون و مایکروسافت است که خبر آن برای اولین بار در کنگره جهانی موبایل سال گذشته در بارسلونای اسپانیا اعلام شد.
راهکار تله‌کام سی آر ‌ام شرکت اریکسون به اپراتورهای فعال در منطقه خاور میانه کمک می‌کند تا سطح رضایتمندی مشتریان خود را افزایش دهند و در عین حال تعداد و طول تماس‌های صورت گرفته از سوی آن‌ها را کاهش دهند. این راهکار همچنین امکان مدیریت صورت‌حساب‌ها و اطلاعات و داده‌های مربوط به مشترکان را در یک محیط خلاقانه فراهم می‌کند. اپراتورهای کاربر به کمک این قابلیت بهتر می‌توانند نیاز مشتریان خود در زمینه خدمات پشتیبانی را برآورده کنند.
بر اساس این گزارش، محصول جدید شرکت اریکسون بر مبنای راهکار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت (دینامیک سی آر ‌ام ۲۰۱۱) طراحی شده و با راهکار BSCS Ix اریکسون که کار مدیریت صورت‌حساب‌ها و شارژدهی را انجام می‌دهد، یکپارچه شده است.
آندرز لیندبلاد، رئیس شعبه خاورمیانه شرکت اریکسون در این باره گفته است: یکپارچگی این محصول با راهکار مدیریت صورت‌حساب‌ها بویژه برای متصدیان و کارگزاران آی تی منطقه خاورمیانه که برای کاهش هزینه یکپارچه‌سازی سیستم‌های خود تحت فشار هستند، بسیار حائز اهمیت است.
کریم رمضان، مدیر بخش راهکارهای کسب و کار شرکت مایکروسافت در منطقه خاورمیانه نیز درباره همکاری مایکروسافت و اریکسون گفته است: شرکت اریکسون به کمک راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری شرکت مایکروسافت (دینامیک سی آر ‌ام) می‌تواند با استفاده از مهارت‌های مرتبط با صنعت ارتباطات راه دور به اپراتورهای فعال کمک کند تا رقابت‌پذیری خود در این صنعت دائم التغییر را حفظ کنند.