ارائه یک ابزار هوشمندی تجاری قابل تلفیق با راهکارهای مدیریت منابع سازمانی

ارائه يك ابزار هوشمندی تجاری قابل تلفيق با راهکارهای مدیریت منابع سازمانی

همکاران سیستم- شرکت نرم افزاری تانجرین (Tangerine Software) که ارائه دهنده راهکارهای مدیریت منابع سازمانی (ERP) و هوشمندی تجاری است، اعلام کرده ابزار هوشمندی جدیدی طراحی کرده است که می توان آن را با نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی تلفیق کرد.

شرکت تانجرین که در زمینه عرضه راهکارهای یکپارچه سازی سیستم های تجاری نام مطرحی به شمار می رود، ابزار هوشمندی تجاری خود را نکتاری (Nectari) نامیده و اعلام کرده است این ابزار قابلیت یکپارچه سازی نرم افزار اکسل مایکروسافت را با نرم افزار مدیریت منابع سازمانی ERP X3 شرکت sage دارد.

بنا بر اعلام این شرکت، این ابزار هوشمندی با دیگر منابع و پایگاه های داده نیز قابل تلفیق است. یکی دیگر از ویژگی های محصول جدید شرکت تانجرین در حوزه هوشمندی تجاری، الگوهایی است که برای تحلیل فروش، تولید و تحلیل های مالی در آن تعریف شده است.

شرکت تانجرین اعلام کرده است این ابزار هوشمندی تجاری از انعطاف پذیری و کارایی بسیار بالایی برخوردار است، به طوری که زمان انجام یک تحلیل مالی سالیانه را از 90 دقیقه به 3 دقیقه کاهش داده است. این شرکت همچنین اعلام کرده است کاربری آسان ابزار نکتاری توانمندی کاربران نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی ERP X3 در زمینه هوشمندی تجاری را افزایش داده و با استفاده از آن می توانند بینش های تجاری خود را افزایش دهند.

enterpriseappstoday