ادغام خدمات پردازش ابری SAP و مایکروسافت

ادغام خدمات پردازش ابری SAP و مایکروسافت

همکاران سیستم- دو شرکت نرم‌افزاری مایکروسافت و SAP SE‌ محصولات خود را به یکدیگر متصل کردند تا از این طریق کسب و کارها آسان تر از قبل بتوانند اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را به صورت آنلاین اجازه کنند و حتی در سفر یا جلسات فعالیت افراد را افزایش دهند.

به گزارش وبسایت Bloomberg، ابزار  Hana که در شرکت SAP به همراه اپلیکیشن S/4 از فصل سوم سال ۲۰۱۶ میلادی مبتنی بر فضای پردازش ابری Azure مایکروسافت خدمات خود را ارایه می‌دهند.

این دو شرکت با بیانیه مشترک اعلام کردند که از طرق فرآیند مذکور مشتریان مایکروسافت می‌توانند نرم‌افزارهای SAP را بدون آنکه روی سیستم‌های خود نصب کنند، آنها را مورد استفاده قرار دهند. کارمندانی که از اپلیکیشن‌های مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ استفاده می‌کنند نیز این فرصت را در اختیار خواهند داشت تا با استفاده از نرم‌افزار Concur شرکت SAP بتوانند به صورت مستقیم و از طریق سیستم Outlook به خدمات مورد دسترسی داشته باشند. 

«استیو سینگ» یکی از اعضای هیئت مدیره SAP که بزرگترین تولیدکننده نرم‌افزار در آلمان محسوب می‌شود توضیح داد که اضافه کردن یک شریک ثانوی برای میزبانی از اپلیکیشن‌های سازمانی مبتنی بر فضای پردازش ابری مزایای فراوانی برای آنها دارد. این شرکت پیش از این خدمات ابری S/4 خود را از طریق پلتفرم پردازش ابری آمازون در اختیار سازمان‌ها قرار می‌داد.