ابزار Sets به همه محصولات مایکروسافت اضافه می‌شود

همکاران سیستم- سومین نسخه آزمایشی از ویرایش Redstone ۵ مخصوص سیستم عامل ویندوز ۱۰ قابلیت‌های جدید خود را برای مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ عرضه کرد.
پیش‌نمایش نسخه آزمایشی ویندوز ۱۰ که با نام «بیلد ۱۷۶۴۳» شناخته می‌شود در اختیار کاربران گروه آزمایشی «ویندوز اینسایدر» قرار گرفته است که این گروه نسخه آزمایشی Skip Ahead را مورد آزمون قرار می‌دهد. در این نسخه آخرین قابلیت‌های مایکروسافت مخصوص ویرایش Spring Windows ۱۰ عرضه می شود که این ویرایش به زودی در قالب یک به‌روزرسانی جدید با نام Redstone ۴ در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.


شرکت مایکروسافت در این نسخه آزمایشی قابلیتی را با نام Sets عرضه کرده است که ابزار مدیریت پنجره‌ها محسوب می‌شود و پیش‌تر در نسخه آزمایشی RS۵ که ماه مارس عرضه شده بود برای نخستین بار معرفی شد. این ابزار مدیریتی در سرویس پست الکترونیکی، تقویم، ‌OneNote، MSN News، ویندوز و مرورگر اینترنتی Edge مایکروسافت به کار می‌رود.

ابزار Sets یک سیستم مبتنی بر تب‌های باز شده در پنجره‌ها است که شبیه به تب‌های موجود در مرورگر اینترنتی کار می‌کند. کاربر به کمک Sets می‌توان روی فایل Word کار کند و به صورت همزمان تب‌های جدید Sets را باز کند تا اطلاعات تکمیلی مورد نیاز خود را از دیگر منابع در اختیار بگیرد و به عنوان مثال داده‌های مورد نیاز او از OneNote، اپلیکیشن‌ها یا سایت‌های اینترنتی برای او نمایش داده شود.

منبع

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *