ابزار پردازش ابری Del برای شرکت‌های کوچک و متوسط

ابزار پردازش ابری Del برای شرکت‌های کوچک و متوسط

همکاران سیستم- شرکت Del هفته گذشته در کنفرانس Dreamforce 2011 ابزار جدیدی را با نام Cloud Business Applications معرفی کرد که در اصل یک راهکار تجاری برای شرکت‌های کوچک و متوسط (SMB) با تعداد کارمند بین 50 تا 500 نفر محسوب می‌شود.

نرم افزار سازمانی Dell Cloud Business Applications در مرحله نخست ورود به بازار شامل ابزار Salesforce CRM و فناوری Boomi برای ادغام پلتفورم Salesforce با ابزارهای مالی سازمانی تولید شده در دیگر شرکت‌ها از جمله مایکروسافت، Intuit و Sage است.

در نمایشگاه DreamForce 2011 که هفته گذشته به کار خود پایان داد، ابزارهای مبتنی بر فضای پردازش ابری به صورت گسترده عرضه شدند و بسیار مورد توجه قرار گرفتند. ابزارهای پردازش ابری یکی از فضاهایی محسوب می‌شوند که به شرکت‌های کوچک کمک می‌کنند تا به فناوری‌های پیشرفته سازمانی دسترسی داشته باشند و به کمک این ابزارها بتوانند در سطح ملی و بین‌المللی حضور یابند و با دیگر شرکت‌ها رقابت کنند.

شرکت Del هم‌اکنون با تاکید بر ابزارهای پردازش ابری با هدف پوشش‌دهی شرکت‌های کوچک Cloud Business Applications را روانه بازار کرده است که در اصل مجموعه‌ای از ابزارهای سازمانی مبتنی بر فضای پردازش ابری، خدمات مربوط به آن و پشتیبانی‌های لازم در این زمینه محسوب می‌شود.

smallbusinesscomputing