ابزار جدید Salesforce برای تقویت مراکز بازاریابی سازمانی

شرکت سلزفورس قابلیت جدیدی را با نام Pardot Business Units در اختیار گروه‌های بازاریابی سازمانی قرار داد تا آسان‌تر بتوانند مخاطبان برندها را شناسایی کنند. سرویس Salesforce Pardot در خانواده نرم‌افزار اتوماسیون سازمان-به-سازمان (B2B) طبقه‌بندی می‌شود.

این پلتفرم به دنبال خرید 2.5 میلیارد دلاری شرکت ExactTarget توسط سلزفورس در سال 2013 میلادی توسعه یافته است و ExactTarget نیز سال 2012 شرکت Pardot را خریده بود.

سلزفورس توضیح داد که با قابلیت جدید Business Units به کسب و کارهای بزرگ امکان می‌دهد در مورد برندهای زیرمجموعه آنها یا شعبات مختلف شرکت‌ها در نقاط جغرافیایی مختلف دسترسی بیشتری داشته باشند و با برقراری ارتباط بهتر، بتوانند بین بخش‌های مختلف آسان‌تر پیام‌های مورد نظر خود را رد و بدل کنند.

در مقابل، تیم‌های عملیاتی که با اطلاعات اختصاصی خود کار می‌کنند و نیاز به هماهنگی کمتری با بخش‌های بزرگتر سازمان دارند، سیستم Pardot به آنها کمک می‌کند تا با تشکیل کمپین‌های اختصاصی بتوانند دید بهتری داشته باشند و با مقررات سازمان را بهتر همپوشانی کنند.

سلزفورس توضیح داد که علاوه بر این Pardot Business Units به مراکز بازاریابی کمک می‌کند تا مشتریان خود را بهتر انتخاب کنند و اطمینان هرچه بیشتر آنها را به دست آورند. این قابلیت به گروه‌های سازمانی امکان می‌دهد تا با برند یا شعبات مختلف سازمان تعامل هرچه بیشتر داشته باشند و با هماهنگی بهتر فعالیت‌های مشترک را پیش ببرند.

منبع: zdnet