ابزار جدید گوگل برای بهینه‌سازی آگهی‌های فروشگاه‌های غیرمجازی

همکاران سیستم- شرکت گوگل روز گذشته جزییات بسته جدید خود شامل ابزارهای بازاریابی را منتشر کرد که در خانواده فناوری‌های یادگیری ماشینی این شرکت توسعه یافته است. این ابزارهای جدید با هدف کمک به مراکز بازاریابی ارایه شده‌اند تا آگهی‌های تبلیغاتی اثرگذارتر و هدفمندتر منتشر شوند.
شرکت گوگل سرویس جدید خود را Local Campaigns نامگذاری کرده است. این مجموعه ابزارهای کاربردی از فناوری یادگیری ماشینی بهره می‌برد تا فروشگاه عرضه کننده محصول بتواند آگهی‌های تبلیغاتی خود را به شکل بهینه منتشر کند و این آگهی ها از طریق پلتفرم‌های مختلف گوگل به دست کاربران مورد نظر برسد.
کسب و کارها معمولا موقعیت جغرافیایی و آگهی تبلیغاتی را ارایه می‌دهند و گوگل با سرویس جدید خود به صورت خودکار آگهی‌ را در تمامی پلتفرم‌های خود بهینه‌سازی می‌کند تا کاربران به بهترین شکل آنها را در فروشگاه مورد نظر پیدا کنند.


شرکت گوگل توضیح داد سرویس Local Campaigns متناسب با مشاهده‌ای انجام شده از طریق کاربران بی‌نام و نشان گزارش مربوطه را منتشر می‌کند، و داده‌های مربوط به کاربران گوگل که بر اساس موقعیت جغرافیایی خود به آگهی‌ها دسترسی داشتند را یکپارچه می‌کند.
به گفته گوگل، مردم همچنان تمایل دارند اکثریتخریدهای خود را به شکل فیزیکی و حضوری انجام دهند و در این میان جست‌وجوهای موبایلی برای پیدا کردن نزدیک‌ترین فروشگاه به موقعیت جغرافیایی آنها نسبت به دو سال قبل ۳ برابر افزایش یافته است. در این میان گفته می‌شود ۸۰ درصد خریداران زمانی که قصد خرید یک کالا را دارند به سرعت نزدیک‌ترین فروشگاه را پیدا می‌کنند و در اولین فرصت سراغ آن می‌روند.

منبع: Zdnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *