ابزار جدید سیسکو برای مدیریت زمان در فرآیندهای دورکاری

در شرایطی که زندگی مردم بیش از هر زمان دیگری به سمت دیجیتالی شدن می‌رود، غول‌های فناوری ابزارهای مختلفی روانه بازار کرده‌اند تا به کاربران در مدیریت زمان اختصاص یافته به دستگاه‌های الکترونیکی کمک کنند. در این راستا شرکت سیسکو ابزاری با نام People Insights را به سیستم Webex اضافه کرده است که به کاربران کمک می‌کند تا زمان تخصصی اختصاص یافته به نمایشگرهای دیجیتال را بهتر مدیریت کنند.

قابلیت جدید به کاربران سیسکو امکان می‌دهد تا در مورد نحوه استفاده از ابزار ویدیوکنفرانس این شرکت آمار دقیق در اختیار داشته باشند. این مسئله می‌تواند به آنها در رسیدن به اهداف خاص کمک کنند و به عنوان مثال کاربران می‌توانند از این طریق برای برگزاری جلسات در ساعات کاری اطمینان حاصل کنند.

محصول جدید همچنین قادر است فرآیندهای کاری فرعی که احتمال فراموش شدن آنها وجود دارد را نیز یادآوری کند و به عنوان مثال، به کاربران گوشزد کند که با تاخیر وارد جلسات کاری نشوند. محصول جدید در نهایت این امکان را فراهم می‌کند تا در نهایت بتوانید چند کار مختلف را به صورت همزمان انجام دهید یا مطلع شوید که با کدام یک از افراد بیشتر همکاری می‌کنید.

شرکت سیسکو در این خصوص توضیح داد که این ویژگی جدید برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی ساخته شده است و در نهایت باعث می‌شود بینش شخصی کاربر در اختیار مدیر او قرار نگیرد.

منبع: zdnet