ابزار جدید سیسکو برای توسعه همکاری‌های سازمانی

ابزار جدید سیسکو برای توسعه همکاری‌های سازمانی

همکاران سیستم- سیسکو امروز سری جدید ابزارهای همکاری سازمانی را روانه بازار کرد. این محصول جدید در حالی عرضه شده است که بازار ابزارهای همکاری سازمانی روز به روز توسعه می‌یابد و رقابتی‌تر می‌شود. بر این اساس سیسکو ابزار مذکور را ارایه کرده است تا بتواند بیش از گذشته به نیاز مشتریان خود پاسخ دهد.

به گزارش وبسایت Zdnet، ابزار جدید قابلیتی را با نام Spark Depot در اختیار گرفته است که در اصل یک اپلیکیشن کابردی برای سیستم Spark محسوب می‌شود و قابلیت‌های Spark Flex Plan را هم ارایه می‌دهد. این سیستم به مشتریان امکان می‌دهد تا بتوانند مجموعه‌ای از خدمات پیش‌فرض و مبتنی بر فضای پردازش ابری را در اختیار بگیرند و هر زمان که می‌خواهند به آن دسترسی داشته باشند.

سیسکو همچنین سیستم دیگری با نام Spark Hybrid Media Service ارایه کرد که می‌تواند در شرایطی که منابع رسانه‌ای خاموش هستند، شما را به صورت خودکار در فضای مبتنی بر وب قرار دهد و به نیازهای شما پاسخ گوید.

نسخه ویژه این ابزار کاربردی سازمانی برای مدیریت مبتنی بر فضای پردازش ابری Business Edition ۶۰۰۰ نام دارد و نسخه دیگر آن مخصوص سازمان‌های کوچک و متوسط با نام Business Edition ۴۰۰۰ عرضه می‌شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *