ابزار جدید سپ برای چشم‌انداز ۳۶۰ درجه مشتریان به سیستم داخلی سازمان

ابزار جدید سپ برای چشم‌انداز ۳۶۰ درجه مشتریان به سیستم داخلی سازمان

همکاران سیستم- مشتریان شرکت SAP هم‌اکنون می‌توانند در جریان استفاده از نرم‌افزار جامع SAP IT Infrastructure Management که چند روز قبل به صورت رسمی معرفی شد، با استفاده از یک ابزار تکمیلی فناوری سازمانی خود را به راحتی مدیریت کنند.
به گزارش سایت pcworld، ابزار IT Infrastructure Management که در اصل توسط یکی از شرکای SAP به نام Realtech ساخته شده، با ابزار شرکت SAP موسوم به Solution Manager ادغام شده است و به کاربرانی که از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند امکان می‌دهد اجزای شبکه فروش در سازمان و همچنین روتر‌ها، سرور‌ها، منابع تامین انرژی و سیستم‌های ذخیره‌ساز اطلاعات را زیر نظر بگیرد.
همچنین گفته شده است که Solution Manager بر پیکربندی، طراحی، آزمایش و مانیتورینگ ابزار نیز تاکید دارد. سال گذشته شرکت SAP پس از سپری شدن ۴ سال، نخستین نسخه جدید این محصول را با نام Solution Manager ۷. ۱ وارد بازار کرد. در این نسخه قابلیت‌های جدیدی به کار گرفته شده بود که به کمک آن‌ها می‌شود از فناوری‌های SAP و غیر SAP بهره برد.
علاوه بر برنامه IT Infrastructure Management، این نرم‌افزار ادغام شده جدید می‌تواند به فروشگاه‌های SAP امکان مانیتورینگ و مدیریت نرم‌افزارهای تولید شده در شرکت‌هایی از جمله BMC، HP و CA Technologies را فراهم کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *