ابزار تجارت الکترونیک اوراکل به‌روز شد

ابزار تجارت الکترونیک اوراکل به‌روز شد

همکاران سیستم- شرکت اوراکل این هفته راهکار تجارت الکترونیک خود موسوم به E-Business Suite ۱۲.۲.۴ را در قالب به‌روزرسانی جدید مبتنی بر تجارب کاربران با قابلیت‌های فوق‌العاده متناسب با نیاز افراد در تمامی برنامه‌ها و به عنوان یک ابزار تکمیلی برای سیستم Oracle Cloud Solutions عرضه کرد.
وبسایت Itp گزارش داده‌است ابزار E-Business Suite ۱۲.۲.۴ اوراکل قابلیت‌های پیشرفته مبتنی بر ماژول‌های مدیریت منابع سازمانی را شامل می‌شود که از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به سیستم مالی، پروژه‌ها، خریدها و مدیریت کانال درآمدی اشاره کرد.

این ابزار جدید همچنین سیستم مدیریت چرخه تأمین منابع را نیز شامل می‌شود که برای این قابلیت امکاناتی مانند مدیریت درخواست‌ها، مدیریت سرمایه و فرآیند کارخانه‌ای ارائه شده است.

با به‌روزرسانی ماژول (Human Capital Management(HCM در این سیستم، قابلیت‌هایی از جمله Payroll،‌ Self-Service Human Resources و Learning Management در اختیار کاربران سازمانی قرار می‌گیرد.

دیگر امکاناتی که برای این ابزار به‌روز ارائه شده است نیز بهینه‌سازی تبلت‌ها از جمله کلیدهای بزرگ‌تر و پشتیبانی از قابلیت‌های لمسی را شامل می‌شود.

“کلیف گادوین”(Cliff Godwin) مدیر مرکز توسعه ابزارهای اوراکل گفت: «سازمان‌های امروزی نیاز دارند نیروی کاری خود به رابط‌های کاری مدرن مجهز کنند و مشکل کسب‌وکارها نیز مواجه شدن سیستم‌های اتوماسیون بزرگ و کارآمد است».

او اظهار داشت: «شرکت اوراکل با استفاده از E-Business Suite ۱۲.۲.۴ به مدرن‌سازی رابط کاربری کاربران خود ادامه می‌دهد و قابلیت‌ها و ابزارهای جدید سازمانی در اختیار آن‌ها می‌گذارد تا به صورت هم‌زمان هزینه‌های مربوط در اختیار گرفتن مجموعه نرم‌افزاری Oracle E-Business Suite و اجرای آن کاهش یابد».

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *