ابزارهای جدید IBM مخصوص مراکز توسعه‌دهنده خدمات ابری

ابزارهای جدید IBM مخصوص مراکز توسعه‌دهنده خدمات ابری

همکاران سیستم- به دنبال افزایش نگرانی پیرامون ناامنی‌ داده‌ها، شرکت IBM سری جدید محصولات خود مبتنی بر فضای پردازش ابری را عرضه کرد تا مبتنی بر سیستم‌های سنتی و خدمات ابری چندگانه به ابزارهای امنیتی، داده‌ها و خدمات سازمانی کمک کند.به گزارش وبسایت eweek، شرکت IBM بیش از نیمی از گروه توسعه خدمات پردازش ابری خود را روی این پروژه متمرکز کرد تا بر این اساس بیشتر از ۱۰۰۰ نفر بر عرضه نوآوری‌های ابری چندگانه مبتنی بر فناوری‌ باز فعالیت کنند. این شرکت خبر مربوط محصول یاد شده را در کنفرانس IBM InterConnect ۲۰۱۵ منتشر کرد.
شرکت IBM قصد دارد یک سری از فناوری‌ها و خدمات مبتنی بر پلتفورم IBM Cloud را با قابلیت افزایش کنترل، مشاهده، امنیت و حکمرانی کاربران بر خدمات اختصاصی ابری یا سیستم‌های سنتی IT در فضای ابری عمومی ارایه دهد.
از دیگر قابلیت‌هایی که از طریق سیستم جدید در اختیار سازمان‌ها قرار می‌گیرد می‌توان به افزایش قابلیت انتقال داده‌ها بین محیط‌های مختلف و آسان‌سازی فعالیت مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزاری برای کار در فضاهای ابری و غیرابری اشاره کرد.
«رابرت لی‌بلانک» مدیر مرکز IBM Cloud با انتشار بیانیه‌ای گفت: «ما امروز کلاس جدیدی از نوآوری‌های ابری که قابلیت‌های استانداردهای باز برای سازمان‌ها را ارتقا می‌دهد، ارایه کرده‌ایم».
او توضیح داد:‌ «این محصول موانع پیش‌رو بین خدمات ابری و سیستم‌های مورد درخواست IT را از میان برمی‌دارد، سیستم‌های کنترلی را در اختیار مشتریان می‌گذارد، قابلیت مشاهده و امنیت سیستم را بالا می‌برد و خدمات خود را مبتنی بر فضای ابری عمومی ارایه می‌دهد.داده‌های که مبتنی بر فضاهای ابری مختلف ذخیره شده‌اند نگرانی مشتریان را افزایش می‌دهند، و ما ابزارهای قابل حمل جدیدی سرویس‌هایی را برای مراکز توسعه‌دهنده نر‌م‌افزار ارایه کرده‌ایم تا مدیریت این فضاها آسان‌تر شود».