آی بی ‌ام دسترسی کسب و کارهای کوچک و متوسط به پشتیبانی‌های فنی را آسان می‌کند

همکاران سیستم- شرکت آی بی ‌ام خدمات جدیدی عرضه کرده است که پیوند کسب و کارهای کوچک و متوسط با متخصصان فنی و ماهر فناوری‌های آی تی را استحکام می‌بخشد.
به گزارش وب سایت cio-today، شرکت آی بی ‌ام راهکار جدیدی را عرضه کرده است که شرکت‌های کوچک و متوسط با استفاده از آن می‌توانند فارغ از محل استقرار خود از خدمات و پشتیبانی‌های فنی مورد نیاز کسب و کار خود برخوردار شوند. این خدمات به کسب و کارهای کوچک و متوسط اجازه می‌هد مشکلات و مسائل خود را به صورت برون سپاری حل کنند. به عبارت دیگر، آن‌ها از طریق این راهکار می‌توانند از هر نقطه از دنیا با متخصصان و کار‌شناسان فنی در ارتباط باشند و حل مسائل و مشکلات خود را به آن‌ها بسپارند.
این خدمات در واقع زمینه دسترسی کسب و کار‌ها را به مجموعه‌ای از مراکز تماس که با هدف ارائه راهکار‌ها و خدمات پشتیبانی ایجاد شده‌اند، فراهم می‌کند. این خدمات به شرکت‌های عرضه کننده خدمات پشتیبانی نیز کمک می‌کند راهکار‌ها و محصولات خود را در اختیار کسب و کار‌ها قرار دهند. استفاده از این خدمات باعث می‌شود شرکت‌ها هزینه و زمان کمتری را صرف تربیت و آموزش کارکنان و یا استخدام آن‌ها کنند.
این خدمات حاصل همکاری شرکت آی بی ‌ام با شرکت رایوربد (Riverbed) است که در زمینه عرضه راهکارهای مرتبط با عملکرد آی تی تخصص دارد. این دو شرکت هم اکنون در زمینه عرضه خدمات پشتبانی به مشتریان با یکدیگر همکاری می‌کنند.
گفتنی است شرکت آی بی ‌ام حدود سی سال است که در زمینه عرضه خدمات فنی پس از فروش فعالیت می‌کند و در این مدت خدمات خود را در ۲۰۹ کشور جهان به ۱۲۷ زبان مختلف عرضه کرده است.