آی‏‌بی‏‌ام شرکت عرضه‌‏کننده خدمات بازاریابیِ هدفمند را خرید

آی‏‌بی‏‌ام شرکت عرضه‌‏کننده خدمات بازاریابیِ هدفمند را خرید

همکاران سیستم- آی‌ بی‌ ام اخیراً شرکت سیلورپاپ را خریداری کرده است تا بتواند در حوزه بازاریابی آنلاین از آن استفاده کند.
به گزارش وب‏‌سایت pcworld، آی بی‌ ام از خرید شرکت سیلورپاپ که در زمینه بازاریابی و تبلیغات اینترنتی تخصص دارد، خبر داده است. کار سیلورپاپ این است که پروفایل افراد و کاربران را از منابع مختلفی مثل شبکه‌‏های اجتماعی گردآوری و بر مبنای آن‌ها برای افراد تبلیغات هدفمند و ویژه‌‏ای ارسال می‌‏کند. این شرکت می‌‏تواند هم کاربران فردی را هدف تبلیغات و فعالیت‏‌های بازاریابی خود قرار دهد و هم کسب و کارهای تجاری را. شرکت آی بی‌ ام قصد دارد از تخصص و فناوری‏‌های شرکت سیلورپاپ در بخش خدمات بازاریابی خود استفاده کند.
شرکت سیلورپاپ دارای ۸ هزار مشتری در سراسر جهان است که در میان آن‌ها می‌‏توان نام‏‌های مشهوری مثل مزدا، استونی فیلد فارم و ادوَنس میکرو دیوایس را مشاهده کرد. یکی از جذابیت‏‌های سیلورپاپ برای آی بی‌ ام این است که این شرکت می‌‏تواند با بررسی رفتار کاربران در دنیای دیجیتال، نیازهای آن‌ها را شناسایی کند.
شرکت آی بی‌ ام جزئیات بیشتری درباره خرید سیلورپاپ ارائه نکرده است، اما انتظار می‌‏رود پرونده این قرارداد را در اواسط سال جاری میلادی ببندد. آی بی‌ ام در سال‏‌های گذشته شرکت‌‏های دیگری را نیز که در حوزه بازاریابی و تبلیغات فعالیت می‌‏کردند، خریداری کرده بود. تی‏لیف (Tealeaf) و یونیکا از جمله مهم‌ترین این شرکت‏‌ها بودند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *