بازار 4.5 میلیارد دلاری آموزش زبان‌های برنامه‌نویسی تا سال 2025

مرکز Technavio که بازار جهانی زبان‌های برنامه‌نویسی را رصد می‌کند، در آخرین گزارش خود اعلام کرد ارزش این بازار بین سال‌های 2021 تا 2025 میلادی به 4.49 میلیارد دلار می‌رسد.

براساس این گزارش در این بازه زمانی بازار جهانی زبان‌های برنامه‌نویسی میانگین رشد سالانه 15 درصدی را تجربه می‌کند. این گزارش تحلیل‌های به‌روز در مورد سناریوهای فعالی بازار، آخرین روندها، محرک‌ها و فضای کلی بازار را نیز ارایه کرده است.

مرکز تحقیقاتی Technavio بر این باور است که از هم اکنون تا سال 2025 میلادی ارزش بازار جهانی مربوط به آموزش زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف میانگین رشد سالانه 15 درصدی را تجربه می‌کند که این رقم یک رکورد قابل ملاحظه محسوب می‌شود.

در گزارش نهایی این مرکز همچنین اعلام شده طی پنج سال پیش‌رو منطقه آسیا پسیفیک سهم عمده‌ای از این فرآیند را به خود اختصاص می‌دهد و رشد این بازار در منطقه مذکور 48 درصد پیش بینی شده است.

در این میان گفته شده که تا پایان سال 2021 میلادی ارزش بازار جهانی خدمات آموزش زبان‌های برنامه‌نویسی نسبت به سال قبل 1.45 درصد بیشتر می‌شود. این اطلاعات بر اساس تحلیل روی بیش از 17 هزار گزارش که در این زمینه منتشر شده بود به دست آمده است.

منبع: .prnewswire