آمازون دو مرکز داده در کره راه‌اندازی می‌کند

آمازون دو مرکز داده در کره راه‌اندازی می‌کند

همکاران سیستم- مرکز ارایه خدمات پردازش ابری آمازون (AWS) اعلام کرد پنجمین قطب عرضه خدمات خود در منطقه آسیا-پسیفیک را در شهر سئول در کره جنوبی راه‌اندازی می‌کند. به گزارش وبسایت ZDnet، «اندی جِیسی» مدیر مرکز AWS گفت: «کاربران همچنان به انتخاب خدمات AWS به عنوان پلتفرم فناوری زیرساختی ادامه می‌دهند. زیرا ما قابلیت‌های زیادی را نسبت به دیگر ارایه‌دهندگان خدمات ابری در اختیار داریم. یک شرکت بزرگ و اکوسیستم منطق بر نیازهای مشتری در خدمات AWS ارایه شده است و بلوغ، امنیت و عملکرد بالا در تمامی این سرویس‌ها دیده می‌شود».
او در ادامه توضیح داد: «مشتریان و شرکای کره‌ای از ما خواسته‌اند تا زیرساخت‌های AWS را در کشور کره راه‌اندازی کنیم. بنابراین آنها می‌توانند بخش بیشتری از فضای کاری خود را مبتنی بر خدمات AWS در اختیار بگیرند و به واسطه آخرین نوآوری‌ها، تغییرات لازم را در کسب‌وکار و تجربیات مشتریان خود اعمال کنند. ما بسیار خرسندیم که این سرویس را در اختیار مشتریان خود می‌گذاریم».
مرکز AWS همچنین در حال کار کردن روی زیرساخت‌های پردازش ابری برای مشتریان کره‌ای است و در این زمینه همکاری‌هایی را با شرکت‌های توسعه دهنده سیستم از جمله Bespin Global، Megazone، GS Neotek و Vsystems آغاز کرده است.