ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

آمازون برای شرکت مخابراتی AT&T خدمات رایانش ابری عرضه می‌کند

همکاران سیستم- خدمات رایانش ابری یکی از مهم‌ترین بخش‌های فناوری در عصر کنونی و آینده محسوب می شود و در این میان شرکت مخابراتی AT&T تلاش می‌کند ابزارهای بیشتری را مبتنی بر این فضا در اختیار بگیرد تا به مشتریان خود کمک کند سرویس‌های بیشتری را در فضای پردازش ابری در اختیار داشته باشند. به همین منظور شرکت مخابراتی AT&T همکاری‌هایی را مرکز توسعه خدمات ابری آمازون موسوم به AWS آغاز کرده است.
به گزارش وب‌سایت techgenix؛ همکاری‌های دو شرکت AT&T و AWS به گونه‌ای توسعه می‌یابد تا قابلیت‌های بیشتر در عرصه خدمات امنیتی، اینترنت اشیا، حریم شخصی و افزایش سرعت دسترسی به سرویس‌ها ارایه شود.
شرکت مخابراتی مذکور در کنفرانس AT&T Business Summit که ماه نوامبر در شهر دالاس آمریکا برگزار شد تاکید ویژه بر قابلیت‌های امنیتی داشت. زیرا این مرکز به خوبی مطلع است که مسئله یاد شده یکی از بزرگترین نگرانی‌های کاربران محسوب می‌شود و به خصوص پس از سرقت‌های بزرگ اطلاعاتی اخیر، امنیت به دغدغه اصلی کاربران تبدیل شده است.
«رومان پِیسویز» مدیر تولید شرکت AT&T در این خصوص توضیح داد که به شکل همزمان این مرکز مخابراتی تلاش‌های فراوان را به انجام رسانده است تا امنیت بیشتر برای کاربران خود فراهم کند و شرکت‌های بزرگ ارایه دهنده خدمات ابری از جمله AWS می‌توانند کمک‌های فراوان به آنها بکنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *