آفیس و ویندوز مارس و سپتامبر هر سال به‌روز می‌شوند

آفیس و ویندوز مارس و سپتامبر هر سال به‌روز می‌شوند

همکاران سیستم- مایکروسافت برنامه جدیدی را در اختیار کارشناسان IT قرار داده است تا بتوانند پیش‌بینی بهتر و دقیق‌تری را برای به‌روزرسانی قابلیت‌های سیستم عامل ویندوز ۱۰،‌ اپلیکیشن‌های مرتبط با مجموعه نرم‌افزاری آفیس ۳۶۵ و سیستم مدیریت مرکزی System Center Configuration Manager انجام دهند.

به گزارش وب‌سایت pcworld، براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار شده است مجموعه نرم‌افزاری آفیس ۳۶۵ و سیستم عامل ویندوز سالانه دو بار به‌روزرسانی اصلی را در اختیار بگیرند که یکی از آنها در ماه مارس و دیگری در ماه سپتامبر هر سال انجام می‌شود.

سیستم مدیریت مرکزی SCCM نیز همزمان با دو نرم‌افزار دیگر به‌روز می شود و قابلیت‌های جدید را در اختیار می‌گیرد. این مسئله به آن معنی خواهد بود که به‌روزرسانی بزرگ بعدی برای ویندوز ۱۰ که با نام Redstone ۳ از آن یاد می‌شود در سپتامبر پیش‌رو انجام خواهد شد.

علاوه بر موارد یاد شده مایکروسافت تایید کرد هر یک از قابلیت‌های جدیدی که برای ویندوز ۱۰ عرضه می‌شود طی دوره زمانی ۱۸ ماه پس از عرضه عمومی مورد پشتیبانی قرار می‌گیرد.

این اقدام به منظور سازگاری هرچه بیشتر بخش عمده کاربران با محصولات مایکروسافت است که بتوانند برای در اختیار گرفتن به‌روزرسانی‌های اصلی برنامه‌ریزی دقیق‌تری را در اختیار داشته باشند. مدیران IT در سازمان‌ها از این طریق می‌توانند به درستی بدانند که چه زمانی مایکروسافت نسخه نهایی به‌روزرسانی اصلی خود را در اختیار آنها قرار می‌دهد تا از این طریق برنامه‌های خود را مبتنی بر آن مستقر کنند.