آغاز به‌کار سرورهای اختصاصی AWS در بریتانیا

آغاز به‌کار سرورهای اختصاصی AWS در بریتانیا

همکاران سیستم- مرکز ارایه پلتفرم پردازش ابری آمازون موسوم به AWS هم‌اکنون از طریق سرورهای مستقر شده در بریتانیا خدمات خود را عرضه می‌کند.

به گزارش وبسایت zdnet، راه‌اندازی سرور AWS Europe در لندن به این معنی است که مجموعه سرویس‌های شرکت توسعه خدمات پردازش ابری آمازون هم‌اکنون به صورت مستقیم از ۱۶ نقطه جهان در اختیار کاربران سازمانی قرار می‌گیرند.

مشتریان بریتانیایی خدمات ابری آمازون اعلام کردند که با این اتفاق از این پس می‌توانند تمام داده‌های خود را در این کشور ذخیره کنند و این مسئله میزان پاسخگویی اپلیکیشن‌ها و خدمات مبتنی بر سرور AWS را افزایش می‌دهد تا سازمان‌های بریتانیایی بتوانند سازگاری بیشتری با مقررات وضع شده در حوزه اطلاعات پیدا کنند.

«مارک هالت» مدیر فناوری در فروشگاه آنلاین Trainline توضیح داد این اتفاق به صورت واضح نشان می‌دهد که خدمات آن مبتنی بر پلتفرم ابری AWS در داخل و خارج از مرزهای بریتانیا چقدر با یکدیگر تفاوت دارند.

او گفت: «ما بر اساس بررسی‌های انجام‌شده متوجه شدیم تاخیر ۰.۳ ثانیه‌ای معادل ۸ میلیون پوند یا ۱۰.۱ میلیون دلار برای ما ارزش دارد و این در حالی است که سرعت اتصال به خدمات AWS هم‌اکنون بیشتر می‌شود و پیش‌بینی می‌کنیم مشتریان بریتانیایی با استفاده از سرویس‌های مبتنی بر سرورهای داخل بریتانیا بتوانند مزایای فراوانی را به دست آورند».

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *