آغاز انتشار به‌روزرسانی شش ماه یکبار ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت

همکاران سیستم – برخی کارشناسان حوزه فناوری از روز گذشته به نسخه جدید سیستم عامل ویندوز ۱۰ که با کد ۱۹۰۳ یا May 2019 Update شناخته می‌شود دسترسی پیدا کردند و انتشار این ویرایش جدید از طریق سیستم MSDN  مایکروسافت صورت گرفت.

اگرچه مایکروسافت چند هفته قبل در نسخه به‌روزشده ویندوز ۱۰ تغییرات قابل ملاحظه‌ای را اعمال نکرد، ولی باید توجه داشت این اتفاق به صورت معمول برای پلتفرم یاد شده صورت می‌گیرد. با این وجود اوایل ماه آپریل مدیران مایکروسافت اعلام کردند که در نظر دارند نسخه به‌روز شده ۱۹۰۳ که با نام May Update هم شناخته می‌شود را برای کاربران خانگی و سازمانی عرضه کنند و قرار است این نسخه به‌روز رسان از اواخر ماه می و نه از اواسط آپریل در اختیار کاربران قرار گیرد.

بر اساس مطلبی که در تاریخ ۴ آپریل مایکروسافت روی وبلاگ رسمی خود منتشر کرد مشخص شد که این شرکت در نظر دارد برنامه‌های خود را برای تجربه به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ تغییر دهد.

در این مطلب اعلام شد: «مشتریان تجاری ما می‌توانند در اواخر ماه می برنامه‌های هدفمند مورد نیاز خود را در اختیار بگیرند و بر این اسال آغاز دوره تعمیر و نگهداری ۱۸ ماهه نسخه ۱۹۰۳ ویندوز ۱۰ را به کار برند که این به‌روزرسانی از طریق کانال شش ماهه ما منتشر می‌شود. ما به مدیران IT در سازمان‌ها توصیه می‌کنیم اعتبار برنامه‌ها، دستگاه‌ها و زیرساخت‌های موجود در سازمان خود را در زمان اعلام شده مشخص کنند تا این اطمینان حاصل شود که پیش از استقرار نسخه جدید همه برنامه‌ها به خوبی پیش می‌رود. به‌روزرسانی May 2019 Update از اواخر ماه می از طریق خدمات Windows Server Update Services (WSUS)، Windows Update for Business و Volume Licensing Service Center (VLSC) صورت می‌گیرد».

منبع: zdnet

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *