ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

آخرین نسخه به‌روزرسانی ویندوز ۱۰ روی ۸۵ درصد رایانه‌ها

همکاران سیستم- مایکروسافت اکتبر گذشته نسخه به‌روزرسانی Fall Creator را برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ روانه بازار کرد تا آن دسته از کاربرانی که آخرین نسخه از پلتفرم رایانه‌ای این شرکت را مورد استفاده قرار می‌دهند تغییرات کوچک و بزرگ مربوط به آن را در اختیار بگیرند. با این توضیحات، اگر اطلاعات جدید منتشر شده از سوی مرکز AdDuplex درست باشد، مایکروسافت هم اکنون به تمامی اهداف خود برای عرضه این به‌روزرسانی دست پیدا کرده است.

به گزارش وب‌سایت techspot؛ بر اساس گزارش منتشر شده از سوی این مرکز، هم اکنون بیش از ۸۵ درصد رایانه‌های شخصی که سیستم عامل ویندوز ۱۰ را در اختیار دارند آخرین به‌روزرسانی مربوط به آن یعنی Fall Creator را در اختیار گرفته‌اند. در برخی کشورها از جمله کانادا، آلمان و فنلاند سهم این به‌روزرسانی روی دستگا‌ه‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ به بیش از ۹۰ درصد رسیده است و البته برخی دیگر از کشورها نظیر چین و هند از میانگین جهانی هم کمتر بوده‌اند تا فقط ۶۰ درصد آنها Fall Creator را روی رایانه خود نصب کنند.

گفتنی است نخستین نسخه این به‌روزرسانی که با نام Creators Update روانه بازار شد تنها روی ۸.۱ درصد از رایانه‌ها نصب شد و سپس اواسط سال ۲۰۱۶ میلادی نسخه دیگر آن با نام Anniversary Update در ۵.۱ درصد از رایانه‌ها مورد استفاده قرار گرفت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *