آموزش‌های آنلاین، گام جدید همکاران سیستم برای توسعه آموزش الکترونیکی

۱۹
ارديبهشت
۱۳۹۱

همکاران سیستم با برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی و کلاس‌های آنلاین در حوزه نرم‌افزارهای این شرکت و دوره‌های فنی مانند اوراکل و لینوکس، خدمات جدیدی را در مسیر توسعه دوره‌های آموزش الکترونیکی خود به علاقه مندان ارائه می‌دهد.
رمضان یحیایی، مدیرعامل موسسه‌ پژوهش و آموزش همکاران سیستم با اعلام این خبر گفت: همکاران سیستم با بهره‌گیری از تجربیات این شرکت در توسعه دانش طراحی سیستم‌های مدرن نرم‌افزاری، اقدام به طراحی و پیاده‌سازی نظام آموزش الکترونیکی با استفاده از کارآمد‌ترین ابزارهای یادگیری آنلاین و آفلاین، کرده است.

وی افزود: امروزه با توجه به دسترسی کاربران به اینترنت پرسرعت، امکان برگزاری کلاس‌های مجازی با حضور مدرس فراهم شده که در این کلاس‌ها کاربران قادر خواهند بود از هر مکانی در ساعت مشخصی در کلاس حضور یافته و آموزش‌های لازم را دریافت کنند. از ویژگی‌های مهم این نوع کلاس‌ها می‌توان به تعامل نزدیک مدرس و کاربر نام برد. همچنین، کاربران می‌توانند پس از حضور در این کلاس‌ها در آزمون‌های آنلاین آن نیز شرکت کرده و گواهینامه همکاران سیستم را دریافت کنند.

یحیایی، با اشاره به دیگر منابع آموزشی دیجیتال گفت: ما با استفاده از رسانه‌های دیجیتالی مانند پادکست و ویدئوکست به عنوان منابع آموزشی دیجیتال، تلاش می‌کنیم یادگیری را برای شرکت کنندگان در این دوره‌ها آسان و جذاب کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره‌های آموزش الکترونیکی همکاران سیستم می‌توانید به سایت این موسسه به آدرس (http://education.systemgroup.net) مراجعه کرده و یا با شماره ۸۳۳۸۲۱۰۰ داخلی ۳ تماس بگیرید.

در مورد این مطلب نظری دارید؟ لطفا آن را مطرح نمایید.

محتوای این فیلد به صورت کاملا خصوصی ذخیره شده و هیچگاه در معرض دید عموم قرار نخواهد گرفت.
لطفا //:http را در ابتدای آدرس وب سایت خود قرار دهید. (این فیلد اختیاری است)
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.