برگزاری اجلاس «هم‌اندیشی مدیران فناوری اطلاعات و دبیرخانه‌های نظام اداری کشور» با حمایت همکاران سیستم

۱۹
آبان
۱۳۹۵

 در  سومین اجلاس «هم‌اندیشی مدیران فناوری اطلاعات و دبیرخانه‌های نظام اداری کشور» که با حضور ۶۰۰ نفر از مدیران فناوری اطلاعات و دبیرخانه‌های بخش دولتی برگزار شد؛ همکاران سیستم علاوه بر برگزاری کارگاه آمورشی در حوزه‌ی «اتوماسیون اداری تحت وب»، با برپایی غرفه به معرفی راهکارهای نرم‌افزاری ویژه شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی به مخاطبان این حوزه پرداخت.

در دو روز برگزاری اجلاس، دو کارگاه تخصصی با عنوان «اتوماسیون اداری و مدیریت گردش کار» با شرکت بیش از ۱۵۰ نفر از شرکت‌کنندگان برگزار شد. در این کارگاه‌ها، دستاوردها و تجربیات همکاران سیستم در زمینه‌ی «راهکار اتوماسیون اداری تحت وب»؛ گردش مکاتبات اداری (دبیرخانه، کارتابل، بایگانی)، نحوه پیشبرد سپاد، فرم‌ساز و گردش فرم، پرتال مکاتبات الکترونیک (گیشه) به مخاطبان ارائه شد. 

هم‌چنین نمایندگان سازمان‌های بخش‌های مختلف دولتی شرکت‌کننده در اجلاس نیز در جلساتی با مدیران همکاران سیستم با چگونگی بهره‌گیری از راهکارهای نرم‌افزاری همکاران سیستم در این سازمان‌ها آشنا شدند.

سومین اجلاس «هم‌اندیشی مدیران فناوری اطلاعات و دبیرخانه‌های نظام اداری کشور» با حمایت همکاران سیستم در روزهای ۱۶ و ۱۷ آبان ماه در سالن اجراس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.

در مورد این مطلب نظری دارید؟ لطفا آن را مطرح نمایید.

محتوای این فیلد به صورت کاملا خصوصی ذخیره شده و هیچگاه در معرض دید عموم قرار نخواهد گرفت.
لطفا //:http را در ابتدای آدرس وب سایت خود قرار دهید. (این فیلد اختیاری است)
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.