ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

نخستین گردهمایی آموزشی همکاران فروش همکاران سیستم

نخستین گردهمایی آموزشی همکاران فروش همکاران سیستم

 مدیرعامل شرکت توسعه شبکه‌ فروش همکاران سیستم، تازه‌ترین سیاست‌ها و چشم‌اندازهای توسعه شبکه‌ی فروش را برای نخستین گروه از همکاران فروش شرکت تشریح کرد.

امیرمصطفی اعرابی‌پور در نخستین گردهمایی آموزشی همکاران فروش این شرکت گفت: «همکاران سیستم پس از نزدیک به ۲۹ سال حضور موثر و مستمر در صنعت نرم‌افزار کشور، از سال گذشته هم‌سو با روندهای روز دنیا، زیرساخت‌های همکاری با اشخاص و شرکت‌های علاقه‌مند  به صنعت نرم‌افزار را فراهم کرده است.»

او افزود: «امروز در همکاران سیستم این باور وجود دارد که با همکاری اشخاص و شرکت‌های متخصصی که از دانش، تجربه و تخصص لازم برخوردارند، می‌توانیم ارزش متفاوتی برای مشتریان خلق کنیم و زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات مطلوب‌تر به آ‌نها را فراهم کنیم.»

در نخستین گردهمایی همکاران فروش همکاران سیستم، بیش از ۴۰ همکار فروش حقیقی و نمایندگان شرکت‌های مختلف به‌عنوان همکار فروش حقوقی حضور داشتند. در این گردهمایی یک‌روزه، افراد درکارگاه‌های تخصصی حوزه‌های مختلف محصولی همکاران سیستم مانند مالی، بازرگانی، اداری و … شرکت کرده و زیر نظر اعضاء تیم‌های تخصصی فروش شرکت، با محصولات و خدمات همکاران سیستم در این حوزه‌ها آشنا شدند. 

در بخش دیگری از برنامه، سیاست‌های بازاریابی و فرایند قیمت‌گذاری محصولات و خدمات همکاران سیستم به شرکت‌کنندگان ارائه شد. در پایان گردهمایی نیز «گواهینامه‌ی همکارفروش» به شرکت‌کنندگان اعطاء شد.

نخستین گردهمایی آموزشی همکاران فروش همکاران سیستم

گفتنی‌ست اشخاص حقیقی و حقوقی که از تجربه و تخصص مرتبط با صنعت نرم‌افزار برخوردار بوده و ارتباطات موثری در بازار داشته باشند، می‌توانند از فرصت همکاری با شرکت توسعه شبکه فروش همکاران سیستم بهره‌مند شوند.

 

                                                                اطلاعات بیشتر در مورد پیوستن به شبکه‌ی فروش همکاران سیستم


دسته‌بندی‌ها :

برچسب‌ها :


دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *