مجمع‌ عمومی فوق‌العاده‌ی همکاران سیستم با تصویب افزایش سرمایه ۶۵۰ میلیارد ریالی برگزار شد

مجمع عمومی فوق‌العاده‌ی همکاران سیستم‌؛ با طرح و تصویب افزایش سرمایه‌ی ۶۵۰ میلیارد ریال در سه مرحله طی دو سال از محل سود انباشته در سالن کنفرانس دفتر مرکزی شرکت برگزار شد.

مهدی امیری مدیرعامل شرکت در بخش نخست ارائه‌ی خود به سهام‌داران، به بیان خلاصه‌ای از عملکرد همکاران سیستم از زمان ورود به بازار سرمایه پرداخت. او هم‌چنین با اشاره به افزایش سرمایه در سال‌های ۹۲، ۹۳، ۹۴ و ۹۵ ، اقدامات انجام‌شده در این سال‌ها را نیز تشریح کرد.

به‌ گفته‌ی امیری افزایش سرمایه در این ۴ سال، زمینه‌ساز توسعه‌ی همکاران سیستم در زمینه‌ها‌ی مختلف عرضه‌ی محصولات، ارائه‌ی خدمات و فعالیت‌های زیرساختی شده است. تاسیس مرکز خدمات پشتیبانی پیشرفته مطابق با استانداردهای جهانی و توسعه‌ی فیزیکی شرکت‌های منطقه‌ای از نمونه اقدام‌های توسعه‌ای همکاران سیستم در سال‌های گذشته بوده است. در زمینه‌ی عرضه‌ی محصولات و فناوری‌های جدید نیز همکاران سیستم موفق شده است علاوه بر تکمیل سبد محصولی راهکاران، با فراهم آوردن زیرساخت‌های فناوری‌ رایانش ابری، نخستین ERP بر بستر ابر را با نام «راهکاران ابری» به بازار عرضه کند.

امیری در ادامه با اعلام تصویب پیشنهاد افزایش سرمایه توسط سازمان بورس، اهداف توسعه‌ای شرکت در سه‌ سال آینده را برشمرد. وی افزود: تمرکز بر مدیریت پروژه‌های بزرگ، ارتقاء سیستم‌های مشتریان به راهکاران، توسعه‌ی فروش راهکاران ابری و مشارکت با شرکت‌های بین‌المللی مهم‌ترین اهداف توسعه‌ای شرکت در سال جاری هستند. مدیرعامل همکاران سیستم افزود: «از محل افزایش سرمایه، افزایش ظرفیت تولید و توسعه‌ی محصولات، ارتقاء کیفیت خدمات به مشتریان، حفظ و قدرت بخشیدن به جایگاه همکاران سیستم در رهبری صنعت نرم‌افزار کشور و بهبود زیرساخت‌های شرکت‌های زیرمجموعه نیز با قوت دنبال خواهد شد.»

در ادامه‌ی جلسه‌ی مجمع عمومی فوق‌العاده، پیشنهاد افزایش سرمایه به مبلغ ۶۵۰ میلیارد ریال از محل سود انباشته در سه مرحله طی دو سال مطرح شد که این پیشنهاد با اکثریت آراء به تصویب رسید.

دسته‌بندی‌ها:

برچسب‌ها:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *