در گردهمایی سالانه همکاران سیستم تاکید شد: توجه به مشتری، نگاه به مدل‌های جهانی

در گردهمایی سالانه همکاران سیستم تاکید شد: توجه به مشتری، نگاه به مدل‌های جهانی

گردهمایی بزرگ همکاران سیستم با مروری بر دستاوردهای یک‌ساله و اعلام برنامه‌ها و  چشم‌اندازهای پیش‌رو  پنج شنبه ۲۰ فروردین در سالن‌ همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
در این گردهمایی مدیران ارشد این شرکت مهم‌ترین رویکردها و موفقیت‌های این مجموعه را به بیش از هشتصد نفر از پرسنل آن ارائه کردند.

محمود نظاری، رییس هیات مدیره همکاران سیستم، در سخنان خود ضمن برشمردن  مهم‌ترین چالش‌ها و عوامل موفقیت همکاران سیستم از زمان تاسیس شرکت تا امروز به ارزش‌ها و ویژگی‌های حاکم بر همکاران سیستم در طی این سال‌ها اشاره کرد و گفت: « کمال‌طلبی سازمانی، توجه ویژه به مشتری و نگاه دائمی به مدل‌های جهانی، از مهم‌ترین ارزش‌های همکاران سیستم در این سال‌ها بوده است که باید در ادامه مسیر نیز سرلوحه کار همه ما  قرار داشته باشد.»

رییس هیات مدیره همکاران سیستم در ادامه با تحلیل وضعیت بازار و شرایط حاکم بر وضعیت اقتصادی شرکت‌ها و سازمان‌ها، مسیر آینده همکاران سیستم را ترسیم کرد و  گفت: « در آینده، همکاران سیستم شرکتی پیشرو در منطقه خواهد بود. از طرف دیگر افراد و تیم‌های ما ظرفیت‌های کار بین‌الملی را کسب می‌کنند و مجموعه روش‌ها و استانداردهای کاری ما موجب می‌شود در بازارهای خارجی حضور داشته باشیم.»

نگاه مشتری‌مدارانه، زیرساخت‌های قابل اتکا

همچنین مهدی امیری، مدیر عامل همکاران سیستم با مرور دستاوردها و برنامه‌های محقق‌شده این شرکت در سال ۹۳ گفت: «در سال گذشته با مدنظر قرار دادن مقوله کیفیت گام‌های موثری برای بهبود زیرساخت‌ها و فرایندهای سازمان و نیز مراقبت مستمر از آنها برداشتیم. در زمینه تقویت زیرساخت‌ها، با تثبیت جایگاه مرکز سرویس همکاران سیستم تلاش کردیم تا رضایت مشتریان را از کیفیت خدمات دریافت شده بهبود دهیم.»

 

رئیس هیات مدیره همکاران سیستم چشم انداز شرکت را توسعه ظرفیت کارهای بین المللی و تبدیل شدن به شرکتی پیشرو در منطقه اعلام کرد.

به گفته امیری این شرکت همچنین با تاسیس دفتر مدیریت فرایندهای کسب‌وکار تغییرات مثبتی در راستای پیاده‌سازی و بهبود فرایندها به ویژه فرایند چرخه تغییرات محصولی انجام داده است.

مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه افزود: «در گردهمایی سال گذشته با پرداختن به مقوله «حرفه‌ای گری» و اهمیت آن برای توسعه فردی و سازمانی، مسیری را ترسیم کردیم تا در آن هریک از اعضاء سازمان در جایگاه خود این مفهوم را مورد توجه قرار دهند. این موضوع امسال نیز در سطح گروه و برای تک‌تک همکارانی‌ها ادامه خواهد داشت.»

همکاران سیستم  در سال ۹۴ نیز تلاش خواهد کرد تا این تکنولوژی‌های روز را برای ارتقاء زیرساخت‌ها و ارائه راهکارهای هوشمند به مشتریان خود به کارگیرد.

ارائه خدمات مبتنی بر BPM

امیری با اشاره به برگزاری همایش معرفی «راهکاران» در سال گذشته و استقبال مشتریان از این راهکار گفت: «در سال ۱۳۹۴درنظر داریم زمینه‌ ارتقاء مشتریان به «راهکاران» را به عنوان یکی از رئوس اصلی برنامه‌ها، فراهم کنیم.»

او در ادامه به نگاه فرایند محور در ارائه راهکار به کسب‌وکارها و انتظارهای مشتریان در این زمینه اشاره کرد و افزود: « در سال جاری با اتکا بر «راهکاران» ارائه خدمات در حوزه پیاده‌سازی BPM را آغاز خواهیم کرد و با پیشبرد این روند فرایندهای کسب و کار مشتریان را بهبود خواهیم بخشید.»

 همگام با تکنولوژی روز دنیا

مدیر عامل همکاران سیستم در بخش پایانی سخنان خود، با اشاره به  همگامی همکاران سیستم با تکنولوژی‌های روز نرم‌افزاری گفت:

«همکاران سیستم در سال‌های فعالیت خود همواره با نگاه به تکنولوژی‌های روز دنیا گام برداشته است، در این راستا در سال ۹۴ نیز تلاش خواهد کرد تا این تکنولوژی‌ها را برای ارتقاء زیرساخت‌ها و ارائه راهکارهای هوشمند به مشتریان خود به کارگیرد.»

وی همچنین افزود: «در شرایط کنونی با  ظرفیت و موقعیتی که همکاران سیستم در صنعت نرم‌افزار کشور دراختیار دارد، درصدد است تا در خارج از مرزهای ایران نیز جایگاه خود را پیدا کند. در همین راستا ایجاد زیرساخت‌های ارتباط با شرکت‌های بین‌المللی و بررسی بازارهای خارجی نیز از جمله برنامه‌هایی است که سال ۹۴ در دستور کار شرکت قرار خواهد داشت.»

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *