ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

بازتاب رسانه‌ای؛ سود ۴۵ تومانی برای هر سهم یک شرکت نرم‌افزاری

بازتاب رسانه‌ای؛ سود ۴۵ تومانی برای هر سهم یک شرکت نرم‌افزاری

۲۵ خرداد ۱۳۹۱، اولین مجمع عمومی همکاران سیستم پس از پیوستن به فرابورس برگزار شد. این مجمع با حضور ۱۳۲ نفر که ۹۵% سهام شرکت را در اختیار داشتند تشکیل شد. مجمع تقسیم سودی معادل ۴۵ تومان برای هر سهم را تصویب کرد.

مجمع همکاران سیستم بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت.

روزنامه دنیای اقتصاد در خبری با عنوان تقسیم سود ۴۵۰ ریالی در مجمع همکاران سیستم در صفحه «بورس شرکت‌ها»ی خود نوشت: همکاران سیستم در سال گذشته با جذب ۲۱۵۰ مشتری جدید توانست سهم خود از بازار نرم‌افزار کشور را توسعه دهد.

روزنامه فناوران تیتر ۴۵ تومان سود برای هر سهم همکاران سیستم را در صفحه نخست خود آورد و نوشت: بر اساس گزارش هیات مدیره همکاران سیستم به مجمع، حاشیه سود همکاران سیستم در سال ۱۳۹۰ نسبت به سال ۱۳۸۹ از ۳۵ به ۴۱ درصد رسیده است.

روزنامه جهان صنعت نیز روز شنبه ۲۷ خرداد در صفحه بازار سرمایه خود با انتشار خبر برگزاری مجمع عمومی همکاران سیستم نوشت: شرکت همکاران سیستم در سال ۹۰، با رشد ۲۲ درصدی درآمدها، توانست به رشدی معادل ۴۱ درصد در سود عملیاتی خود دست پیدا کند.

خبرگزاری ایسنا در خبری با عنوان سود ۴۵ تومانی برای هر سهم یک شرکت نرم‌افزاری نوشت: شرکت همکاران سیستم براساس برنامه‌هایی که برای سال۹۱ خود در نظر گرفته پیش‌بینی کرده است که به ازای هر سهم معادل ۶۵۱ ریال کسب سود خالص تا پایان سال ۹۱ به دست آورد.

روزنامه‌های سیاست روز، هدف و اقتصاد و سایت‌های ایتنا، آی تی ایران، ایستنا،  آی تی آنالایز، بورس نیوز، پارس آتی نگر و بورس ۲۴ نیز خبر برگزاری این مراسم را پوشش داده‌اند.

 


دسته‌بندی‌ها :

برچسب‌ها :


دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *