پیوستن به ما

در همكاران سیستم، نیروی انسانی توانمند و پرانگیزه مهم‌ترین سرمایه به‌شمار می‌آید. باور داریم آنچه ما را در اوج نشانده ۱۳۰۰ سرمایه‌ی انسانی متخصص و كارآمدی است كه در كنار هم در محیطی پویا و دوستانه در مسیر هدف مشتركمان، «ارائه بهترین راهكارها، محصولات و خدمات به مشتریان» پیش می‌رویم.
 • اگر فردی خلاق، سخت‌كوش و نتیجه‌گرا هستید كه از چالش‌های جدید لذت می‌برید
 • اگر می‌خواهید در كار، محیط كاری و جامعه خود تاثیرگذار باشید
 • اگر می‌خواهید در فضایی فعال، قاعده‌مند و صمیمی توانایی‌های خود را شكوفا كنید
 • اگر به دنبال یك مسیر حرفه‌‌ای هستید كه الهام‌بخش رشد و پویایی‌تان باشد

در خانواده همكاران سیستم جایی برای شما هست.

جستجو در موقعیت‌های شغلی همکاران سیستم

اینجا نقطه شروعی است تا موقعیت شغلی مناسب خود را در همکاران سیستم بیابید.

با انتخاب شهر موردنظر برای کار، رشته تحصیلی و حوزه کاری خود، در میان فرصت‌های شغلی ما جستجو کنید. هرچه دامنه جستجوی خود را دقیق‌تر تعیین کنید، نتیجه‌ی جستجو به آنچه می‌خواهید نزدیک‌تر خواهد بود.

فرایند جذب نیرو در همکاران سیستم

همکاران سیستم، نیروی انسانی را از مهم‌ترین سرمایه‌های خود می‌داند و برای این که بتواند انتخاب‌های درستی داشته باشد، فرایند دقیقی را برای جذب نیرو طراحی کرده است. برای این که تصویر روشنی از این فرایند به دست آورید، نگاهی اجمالی به مراحل آن می اندازیم.

 1. درخواست همکاری

  به هر شیوه‌ای که با همکاران سیستم آشنا شده باشید، نخستین گام برای پیوستن به خانواده همکاران سیستم، ارسال رزومه و ارسال فرم درخواست شغل در بخش «پیوستن به ما» است.

 2. بررسی اولیه رزومه

  رزومه شما با توجه به مواردی از جمله تجربیات کاری مرتبط با شغل درخواستی، دانش تخصصی، مهارت‌های حرفه‌ای، دانشگاه محل تحصیل، معدل ، شهر محل زندگی بررسی شده و به شرکت یا واحد مرتبط با شغل درخواستی شما ارجاع داده می‌شود.

 3. مصاحبه تخصصی

  در شرکت یا واحد مرتبط، یک یا دو مصاحبه تخصصی و رفتارشناسی توسط مدیران ارشد و متخصصان شغل مورد نظر انجام می‌گیرد که طی آن شایستگی‌های شما در ارتباط با شغل درخواستی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. نتایج این ارزیابی به واحد منابع انسانی همکاران سیستم اعلام می‌شود.

 4. پیش کمیته

  در واحد مدیریت منابع انسانی، رزومه شما در کنار برداشت‌های حاصل از مصاحبه‌ی تخصصی بررسی شده، امتیاز بدست آمده با دیگر متقاضیان شغل مورد نظر، مقایسه می‌شود. سپس، مناسب‌ترین گزینه‌ها به کمیته جذب نهایی معرفی می شوند.

 5. کمیته جذب

  در این مرحله که گام پایانی فرایند جذب است، مصاحبه‌ای برای ارزیابی نهایی با حضور سه نفر از مدیران، شامل یک نفر از اعضای هیئت ‌مدیره و دو نفر از مدیران گروه با شما انجام می‌شود.

 6. استخدام در همکاران سیستم

  به همکاران سیستم خوش آمدید!