شرکت‌های زیرمجموعه

شرکت پیمان گسترش همکاران سیستم

شرکت پیمان گسترش

شرکت پیمان گسترش مسئولیت ایجاد، نگه‌داشت و توسعه‌ی شرکای تجاری و کانال‌های فروش در استان‌های سراسر کشور را برعهده دارد.

شرکت‌های منطقه‌ای

شرکت‌های منطقه‌ای همکاران سیستم که با نام «پناه» شناخته می‌شوند؛ مسئولیت بازاریابی، فروش، نصب و راه‌اندازی، پشتیبانی و آموزش نرم‌افزارهای همکاران سیستم را در شهرستان‌ها بر عهده دارند.

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم ارائه‌دهنده‌ی خدمات آموزشی نرم‌افزارهای همکاران سیستم است. دوره‌های آموزشی کاربردی در زمینه های مختلف مرتبط‌ با کسب‌وکار یکی دیگر از سرخط‌های آموزشی موسسه به شمار می‌آید.

شرکت اطلاعات مدیریت همکاران سیستم

شرکت اطلاعات مدیریت همکاران سیستم

شرکت اطلاعات مدیریت، کارخانه تولید نرم‌افزارهای همکاران سیستم است. این شرکت تنها مجری تمام پروژه‌های نرم‌افزاری به کارفرمایی شرکت‌ همکاران سیستم است.

شرکت توسعه‌ شبکه فروش همکاران سیستم

شرکت توسعه‌ شبکه فروش

شرکت توسعه‌ی شبکه‌ی فروش مسئولیت پیشبرد امور کانال‌های فروش همکاران سیستم را به‌عهده دارد. ایجاد، نگه‌داشت و توسعه‌ی شرکای تجاری و کانال‌های فروش از مهم‌ترین ماموریت‌های این شرکت هستند.

شرکت پناه تهران همکاران سیستم

شرکت پناه تهران (مرکز سرویس همکاران سیستم)

شرکت پناه تهران؛ مرکز سرویس همکاران سیستم مسئولیت ارائه خدمات پشتیبانی تمامی مشتریان همکاران سیستم را تهران و استان‌های منتخب بر عهده دارد.

شرکت ابرآمد همکاران سیستم

شرکت توسعه زیرساخت‌های فناورانه ابرآمد

شرکت توسعه زیرساخت‌های فناورانه ابرآمد یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه شرکت‌های همکاران سیستم و عرضه کننده سرویس های نوآورانه در زمینه زیرساخت های ابری است که کلیه فعالیت‌های خود را با تمرکز بر ساده‌سازی دستیابی به فناوری اطلاعات برای کسب‌وکارها تعریف کرده است.

شرکت سپیدار همکاران سیستم

شرکت سپیدار سیستم آسیا

شرکت سپیدارسیستم، ارائه‌دهنده‌ی راهکار نرم‌افزاری همکاران سیستم برای کسب‌وکارهای کوچک است که به پشتوانه‌ی تیم مجربی از مدیران، تحلیل‌گران و برنامه‌نویسان همکاران سیستم، با بیش از دو دهه حضور مؤثر در صنعت نرم‌افزار کشور، تولید شده است.

شرکت پایوند همکاران سیستم

شرکت پایوند

شرکت پایوند از شرکت‌های زیرمجموعه همکاران سیستم و ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌افزاری و سخت‌افزار در زمینه‌ی تردد، مدیریت انبار و ... است.

شرکت هوشمندی تجاری همکاران سیستم

شرکت هوشمندی تجاری همکاران سیستم

شرکت هوشمندی تجاری همکاران سیستم با اتکا به تحلیل نیازهای هزاران مشتری فعلی همکاران سیستم در صنایع مختلف به ارایه راهکارهای مدیریت عملکرد و هوشمندی تجاری می‌پردازد.

شرکت مدیریت طرحهای عمومی همکاران سیستم

شرکت مدیریت طرح‌های عمومی همکاران سیستم

شرکت مدیریت طرح‌های عمومی در راستای همگامی با دولت الکترونیک و با هدف ارائه راهکارهای جامع به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها و شرکت‌های دولتی تاسیس شده است.

شرکت پیمان الوند همکاران سیستم

شرکت پیمان الوند

شرکت پیمان الوند مسئولیت بازاریابی و فروش، استقرار و پیاده سازی محصول راهکاران همکاران سیستم در حوزه‌های پیمانکاری، لوازم خانگی، خدماتی و بازرگانی و... در تهران را به عهده دارد.

شرکت پیمان دماوند همکاران سیستم

شرکت پیمان دماوند

شرکت پیمان دماوند مسئولیت بازاریابی و فروش، استقرار و پیاده سازی محصول راهکاران همکاران سیستم در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع غذایی، دارویی، پخش و... در تهران را بر عهده دارد.